FACECI PO 50tce-3

Najprzystojniejsi mężczyźni po 50tce!

by • 13/05/2016 • GwiazdyComments (0)22992

 

Niedawno prezentowaliśmy wam 10 najpiękniejszych kobiet po 50. Postanowiliśmy iść za ciosem i przygotować dla was zestawienie, które tym razem skupi swoją uwagę na mężczyznach. W końcu nie tylko panie dobrze „się trzymają”…

 

bonjovi

 

Jon Bon Jovi (52 lata)

Gwiazda rocka z prawdziwego zdarzenia. Niczym wino, im starszy tym bardziej przystojny. W 2010 roku nawet prezydent Obama docenił go za zasługi. Jego gwiazda świeci od kilku dekad i wydaje się, że prędko nie zgaśnie, w końcu wokalista nadal tryska seksapilem i dobrym wyczuciem rynku muzycznego.

 

tomcruise

 

Tom Cruise (51 lat)

Co prawda Cruise zyskał ostatnimi czasy bardzo zły PR, za sprawą głośnego rozwodu z Katie Holmes, ale jednio mu trzeba przyznać. Wciąż wygląda niesamowicie. Idąc na film z jego udziałem do kina, przez cały seans czekamy, aż aktor zdejmie z siebie koszulkę i pokaże genialnie wyrzeźbiony „kaloryfer” lub chociaż pokaże się w bardzo obcisłej koszulce jak w „Mision Imposible”.

 

colinfirth

 

Colin Firth (53 lata)

Bożyszcze wielu kobiet. Jego dość nieśmiały, uwodzicielski brytyjski akcent, sprawia, że wielu kobietom serce zaczyna bić o wiele szybciej. Dodatkowo jest doskonałym aktorem co udowodnił już wiele razy, a tytułów filmów nikomu chyba nie trzeba przypominać. Znak rozpoznawczy? Pojawiające się dołeczki podczas każdego uśmiechu.

 

antonio

 

Antonio Banderas (53 lata)

Kiedyś znany jedynie publiczności hiszpańskiej, na szczęście udało mu się osiągnąć sukces międzynarodowy. Niektórzy twierdzą nawet, że bez niego świat „latino” nie byłby takie wspaniały. Podobno swoje doskonałe ciało utrzymuje dzięki codziennemu treningowi i białej herbacie. Podziwiamy!

 

george

 

George Clooney (53 lata)

Facet, który prześmiewczo mówi o sobie „Najseksowniejszy mężczyzna na świecie… który jeszcze żyje”. Oczywiście jego fanki wiedzą lepiej, zwłaszcza kiedy patrzą na jego pełne testosteronu zdjęcia. Nie inaczej jest oczywiście kiedy pojawia się na wielkim ekranie, wtedy fascynuje nawet gentelmanów. Geniusz.

 

hughgrant

 

Hugh Grant (53 lata)

Kolejny nieśmiały, ale tylko z pozoru, przystojniak na naszej liście. Nie ma chyba kobiety, która nie chciała by być Julią Roberts w „Nothing Hill” lub Renee Zellweger w „Bridget Jones”. Kiedy pojawia się na czerwonym dywanie, fanki w absolutnie różnym wieku nie mogą powstrzymać się od pisków. Hugh zdecydowanie na nie zasługuje.

 

johnnydepp

 

Johnny Depp (50 lat)

Na naszej liście nie może zabraknąć chyba jednego z najbardziej tajemniczych mężczyzn na świecie. Trzyma się genialnie, twierdzą niektórzy, inni zaś że to właśnie ta tajemniczość dodaje mu urody. Co by nie mówić, Deep absolutnie tryska testosteronem na każdym kroku. Nawet jako niedojrzały, zwariowany kapitan Jack Sparow powodował dreszcze. Wybaczymy mu nawet pomalowanego Kapelusznika z „Alicji w Krainie Czarów”

 

bradpitt

 

Brad Pitt (50 lat)

Świeżo upieczony pan po 50. Od swojego debiutu w „Telmie i Louise”, gdzie zagrał uwodzicielskiego złodziejaszka minęło sporo czasu, a Brad wydaje się nie zmieniać. I znowu musimy przywołać to wino… ponieważ aktor właśnie taki jest. Z wiekiem coraz smaczniejszy. Na dodatek, kiedy u boku Angeliny Jolie pojawi się na czerwonym dywanie ich blask zdaje się oślepiać.

 

pierce

 

Pierce Brosnan (60 lat)

Dla niektórych James Bond, dla innych chociażby mąż Meryl Streep z „Mama Mia”. Dla wszystkich absolutne ciacho! Postrzegany jako bardzo dojrzały z wspaniałym męskim tonem głosu. Kiedy pojawi się uśmiech na jego twarzy kobiety wprost mdleją. Wydaje nam się, że będzie jeszcze długo zachwycał.

 

david

 

David Duchovny (53 lata)

Serial/film „Z Archiwum X” przyniósł mu ogromną sławę. Przecież wszyscy pamiętamy jeszcze przystojnego agenta FOX’a. Mimo upływu lat aktor nadal może pochwalić się swoim sześciopakiem. Złośliwi twierdzą, że za młodu David nie był taki przystojny, wszystko zmieniło się jednak kiedy zmężniał i skradł serca wielu kobiet.

 

PS. Na zakończenie chcielibyśmy wspomnieć o niesamowitym talencie wszystkich panów. Oczywiście żadnemu z nich go nie odbieramy. Rzeczą oczywistą jest, że są sławni nie tylko dlatego, że pięknie wyglądają… ale o tym chyba nikomu nie musimy przypominać.

 

Bartosz

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2