girl 98

Jak nie wpaść w miłosną pułapkę?

by • 09/10/2014 • Związki & SeksComments (1)2370

 

Miłość może uderzyć nam głowę. Zakochując się, tracimy dla drugiej osoby głowę, rozsądek i wrodzoną mądrość. Wszystko dobrze, jeśli taki intensywny okres zauroczenia trwa tylko kilka tygodni lub kilka miesięcy. Co jeśli trwały związek zamienił Ciebie już na zawsze w Was? Czy można traktować partnera za najważniejszą osobę w swoim życiu, jednocześnie nie tracąc w tym siebie i swojej osobowości? Czy prawdziwe związki polegają tylko na tym, że świat ma się kręcić wokół swoich partnerów? Czy spędzanie z nim czasu 24/H jest jak najbardziej wskazane? Sprawdź, co zrobić, żeby nie wpaść w miłosną pułapkę!

 

PIELĘGNUJ WIĘZI ZE SWOIMI PRZYJACIÓŁMI

To normalne, że w początkowej fazie związku chcesz jak najwięcej czasu spędzać ze swoim partnerem, poświęcać się dla niego i rezygnować tym samym z najbliższych twemu serca przyjaciół. Pamiętaj jednak, że związki mają to do siebie, że nie w każdym przypadku muszą być długotrwałe i przetrzymać wszystko. Musisz zdawać sobie sprawę, że przyjaźnie są z reguły skałą i opoką Twojego towarzyskiego życia. Jeśli nie udało ci się z facetem, w czyich ramionach wypłakiwałaś morze łez? No właśnie, dlatego szanuj przyjaciół, pamiętaj o nich, spędzaj z nimi czas i pielęgnuj więzi, które przetrwają z tobą na wieki wieków. Jedno nie przeszkadza drugiemu!

 

MIEJ WŁASNE HOBBY

Każda para musi potrafić spędzać ze sobą czas oddzielnie. Najlepiej, jeśli każde z Was miało w życiu jakąś pasję, zainteresowanie, któremu mogłaby się oddawać. Taka odskocznia w postaci sportowych zajęć albo nauki języka naprawdę Wam pomoże. Musicie wychodzić do ludzi, nie można zamykać się na świat i całe otoczenie. Własne zainteresowania pomogą Wam tchnąć do waszego długodystansowego związku powiew świeżości, dzięki któremu wasza relacja nabierze jeszcze mocniejszego charakteru.

 

BUDUJ PEWNOŚĆ SIEBIE

Jeśli nie zaczniesz budować pewności siebie i utracisz ją, nie wróży to niczemu dobremu. Przyjdzie taki moment w twoim życiu, kiedy zdasz sobie sprawę, że poza miłością swojego życia nie masz nikogo, komu mogłabyś się wyżalić, wypłakać albo po prostu wyjść na piwo. Staraj się również rozwijać i spełniać się tak, aby cieszyć się życiem i znajdować w nim wiele pozytywów. Nie pozwól partnerowi tłamsić w tobie marzeń, planów i celów życiowych, które dodadzą ci skrzydeł, uskrzydlając tym samym Ciebie jako partnerkę. Tylko szczęśliwa cząstka Ciebie może kochać i czuć się kochaną w związku.

 

MIEJ WŁASNE CELE

Myśl o przyszłości i wyznaczaj sobie własne cele. Jeśli będziesz czuła się spełniona w życiu zawodowym, to odniesiesz sukces również na polu prywatnym. Nie możesz wiecznie oglądać się za partnerem i poświęcać swoje szanse i okazje, jakie daje ci życie. Staraj się rozwijać w jak najlepszym kierunku, dając również pole do popisu swojemu partnerowi. Musicie odnaleźć wspólną życiową przestrzeń, pośród swoich prywatnych. To największa życiowa sztuka. Nie jest ona na szczęście nie niemożliwa do zrobienia! Do tanga trzeba dwojga… Ta miłosna pułapka też ma dwie strony medalu.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Jak nie wpaść w miłosną pułapkę?

  1. Elżbieta pisze:

    Uważam że trzeba mieć jakąś pasję do czegoś, czymś się interesować to jest ciekawiej żyć.Bo nie wyobrażam sobie bierności na co dzień wyłącznie tylko obok drugiej osoby .lubię aktywny ruch.spotykam się z koleżankami w dogodnym przedziale czasowym.Mamy wspólne tematy i różne sprawy jest o czym porozmawiać.Wcale to nie znaczy ,że to psuje harmonię domową życia codziennego.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525