Dzięki naszym celnym radom, problem jak dobrze wyglądać na zdjęciu nie będzie już spędzał Ci snu z powiek.

Miranda Kerr z synkiem w Vogue!

by • 11/06/2014 • GwiazdyComments (0)2383

 

Świat mody, a szczególnie męska jego część powinna zacząć się bać. Rośnie nam nowa gwiazda modellingu, która za kilkanaście lat będzie w stanie namieszać na rynku mody. O kim mowa? O młodziutkim chłopcu o imieniu Flynn, który wraz ze swoją mamą, Mirandą Kerr pojawił się w niezwykle oryginalnej i uroczej sesji dla australijskiego magazynu „Vogue”.

 

Młodziutki Flynn, syn Mirandy Kerr i Orlando Bloom rozkochał w sobie tysiące kobiet. Wszystko za sprawą oryginalnej sesji znakomitej fotografki, Nicole Bentley. Miranda Kerr pozowała do zdjęć ze swoim synkiem, który za sprawą swojej naturalności i niewinności wzbogacił obraz większości zdjęć. Czarno-białe fotografie przypominają czasy przedwojenne. Z jednej strony można powiedzieć, że cała sesja Mirandy z jej synkiem jest bardzo słodka, urocza i rodzinna. Patrząc na nie z innej perspektywy, można w nich znaleźć kawał dobrej sztuki. Warto nadmienić, że całą sesję stylizowała Christine Centenera, która pracuje również jako dziennikarka modowa w australijskim Harper’s Bazaar.

 

mirandavogue2

 

Redaktor Vogue Australia, Edwina McCann zapewniła media, że 3-letni Flynn był zachwycony pracą ze specjalistami z branży modowej. Mówi się, że był naprawdę zaangażowany podczas sesji, starając się i słuchając cennych wskazówek pani fotograf Bentley. Efekt jest widoczny na fotografiach! Mały Flynn czuje się chyba przed obiektywem jak ryba w wodzie! Jak się okazuje, pomysłodawczynią tej rodzinnej sesji była sama Miranda Kerr. Australijska redakcja magazynu „Vogue” bez wahania podjęła się tej kreatywnej inicjatywie, która była strzałem w dziesiątkę – cały świat mówi o tej sesji, choć na okładce magazynu widnieje zdjęcie samej modelki. Sesja, którą stworzyła Nicole Bentley, zachwyca krytyków mody z uwagi na stworzenie naprawdę pięknego i szalenie intymnego charakteru postaci matki – Mirandy Kerr.

 

Nie każdy jednak wie, że młody Flynn miał już okazję wystąpić na łamach najlepszej gazety modowej na świecie. W 2011 r. przy okazji sesji do australijskiego „Vogue”, Miranda Kerr pozowała do zdjęcia, trzymając na ręku swojego synka. Niestety, w przypadku tamtej sesji nie mieliśmy okazji widzieć twarzy młodego Flynna. Czy kariera młodego Flynna nabierze tempa? Jak podobają się Wam zdjęcia z udziałem małego chłopca?

 

mirandavogue4

mirandavogue

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525