seks w zwiazku

Kłamstwa i mity na temat seksu!

by • 18/05/2018 • DailyStyle, Na czasieComments (0)5595

 

Seks – najbardziej pożądany temat dyskusji ostatniego dziesięciolecia. Na jego temat powstało tak wiele kłamstw i mitów, że często kobietom, które dopiero rozpoczynają z nim przygodę, miesza się od nich w głowie. Co jest w końcu prawdą? A co kłamstwem? Koniec z nieprawdziwymi informacjami! Czas na porządną edukację seksualną! Oto wszystkie najważniejsze kłamstwa, jakie padły na temat seksu i które w żadnym wypadku nie są prawdą! Jesteście ciekawe?

 

IM WIĘKSZY PENIS, TYM LEPSZY SEKS

Nic bardziej mylnego! Długość członka nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Badania specjalistów przekonują, że średnia długość penisa płci przeciwnej w Polsce oscyluje w granicach ok. 13 do 15 cm. Jeśli więc w erotycznych filmach lub jakichś pornograficznych reklamach widziałaś jedynie ogromne penisy i wydaje Ci się, że Twojemu facetowi dużo brakuje, to jesteś w błędzie. Pamiętaj, że poruszenie tego tematu z Twoim ukochanym może doprowadzić do jego lęku i niepokoju przed tym, że nie będzie on w stanie sprostać twoim łóżkowym wymaganiom. Nie liczy się wielkość jego narzędzia, ważne są umiejętności! Każda para musi się dotrzeć i sprawdzić, w jakiej pozycji najlepiej im się kocha. Także bez obaw! Każda długość penisa jest jak najbardziej pożądana!

 

NIE DA SIĘ ZAJŚĆ W CIĄŻĘ PODCZAS OKRESU

Oczywiście, że możesz! Jest to na pewno mniej prawdopodobne, ale nie jest wykluczone. Jeśli nie bierzesz tabletek antykoncepcyjnych, tym bardziej powinnaś uważać. Niektóre kobiety, które mają dość długi okres miesiączkowania, mogą być płodne mimo tego, że są w trakcie okresu. Co więcej, plemniki, które dostają się do układu rozrodczego są w środku Ciebie nawet przez 3 dni od stosunku, więc lepiej uważać!

 

FACET NIE MA EREKCJI = NIE MA NA MNIE OCHOTY

Tak jak i my nie mamy czasami ochoty na seks, tak i im może czasem nie stawać. Może twój partner wcześniej za dużo wypił albo bierze leki, które osłabiają jego męskość? Istnieje naprawdę mnóstwo powodów odpowiedzialnych za taką sytuację, dlatego nie obwiniaj go! Brak erekcji jest naprawdę normalny i może się zdarzyć każdemu facetowi.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2