seks w zwiazku

Kłamstwa i mity na temat seksu!

by • 18/05/2018 • DailyStyle, Na czasieComments (0)4213

 

NIE DA SIĘ ZAJŚĆ W CIĄŻE PODCZAS PIERWSZEGO STOSUNKU

Oczywiście, że można! Co ciekawe, statystyki alarmują, że aż 20% kobiet zachodzi w ciążę już podczas pierwszych stosunków. Warto więc na to uważać i zabezpieczać się od pierwszego razu. Nie licz na cud!

 

FACET ZAWSZE MA OCHOTĘ NA SEKS

Otóż, nie zawsze! W społeczeństwie panuje opinia, że to kobiety mają mniej potrzeb seksualnych od mężczyzn, bo Ci są zawsze na niego gotowi. Nieprawda! Każdy ma swoje indywidualne oczekiwania i pragnienia, których nie można przyrównać do żadnej skali. Wpływ na naszą chęć do seksu ma wiele czynników tj. zmęczenie, stres, samopoczucie. Nie możesz więc wymagać od swojego partnera, że będzie on na każde Twoje zawołanie. I analogicznie, Ty również możesz kiedyś nie mieć ochoty na wspólne igraszki. To normalne!

 

SEKS TRWA, TRWA I TRWA…

Wydawało Ci się zawsze, że seks powinien trwać przynajmniej godzinę albo i dłużej? Zastanawiałaś się, czy wszystko jest z Wami w porządku, skoro Wasz stosunek trwa zwykle około 10 minut? Nie masz się czego obawiać! To mit! Seks to nie maraton! Chodzi tu o kwestię zaspokojenia potrzeb seksualnych, których równie dobrze można dokonać w zaledwie kilka minut! Oczywiście, że jak najbardziej pożądaną jest gra wstępna, która wprowadzi do waszej sypialni gorącej i namiętnej atmosfery, ale sam stosunek nie wymaga od Was konkretnego czasu. To Wy decydujecie, ile będzie on trwał! Nie masz powodów do zmartwień, jeśli będzie on trwał kilka lub kilkanaście minut. Wszystko jest z Wami w porządku.

 

SEKS ANALNY JEST NIEPRZYJEMNY

Niektóre pary lubują się tylko w seksie analnym i przełamują te stereotypy! To nieprawda, że kobiety nie mogą osiągnąć orgazmu podczas takiego stosunku, choć musisz się liczyć z tym, że wywoła on u Ciebie inne emocje i uczucia niż w przypadku tego tradycyjnego. Jeśli lubisz wypróbowywać nowości i chciałabyś wnieść wasze życie intymne na inny level, to nie bój się próbować. Zabawa od tyłu może być frajdą!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525