mohitocover2

Mój związek się rozpada! 7 oznak

by • 27/03/2014 • Związki & SeksComments (0)8369

 

Czujesz, że coś jest nie w porządku. Jesteś smutna, ale nie do końca wiesz, dlaczego. Czujesz się zaniedbana i zmęczona ciągłymi wymówkami. Twój partner oddala się od ciebie. Masz nadzieję, że może uda się to jeszcze naprawić, ale w głębi duszy czujesz, że może być już za późno. Przedstawiamy 7 oznak, dzięki którym możesz stwierdzić „Mój związek się rozpada”.

 

Tracisz kontakt z partnerem.

Kiedyś wisieliście na telefonach, przyklejeni do słuchawek dzieliliście się codziennymi sukcesami i smutkami. Dzwoniliście do siebie bez przerwy i chętnie rozmawialiście. Teraz wasze rozmowy przypominają rutynowe, przymusowe pytania i odpowiedzi. Namnażają się kolejne wymówki i usprawiedliwienia („bo on pracuje tak ciężko i nie ma czasu”).

 

Wasza wspólna przyszłość koliduje z jego planami.

Zapraszasz go na grilla u znajomych lub planujesz romantyczny spacer, podczas gdy on wymiguje się, twierdząc, że ma inne plany, bez rzucenia okiem na kalendarz. Jeśli  zaplanowanie wspólnego grilla sprawia mu trudność, może powinnaś przestać myśleć o planowaniu wspólnej przyszłości.

 

On zachowuje się, jak samotny strzelec.

Zapytany o to, czy jest singlem, odpowiada wymijająco lub zaprzecza? Chodzi swoimi ścieżkami bez pytania cię o zdanie i uwzględniania w swoich planach? To znak, że być może nie chce już dłużej dzielić z kimś życia i chce być sam. Częste wyjazdy na „samotne” weekendy i pragnienie większej swobody może być początkiem końca.

 

Kłócicie się o najmniejsze głupstwa.

Jeśli widzisz, że twój partner często stara się sprawdzić, jak daleko może się posunąć, a ty pozwalasz mu na to, przesuwając granicę swojej tolerancji, może czas pomyśleć o rozstaniu. Związek, w którym każdego dnia dochodzi do awantur z powodu błahostek nie może być udany, prawda?

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2