moments

Poznaj platformę Moment.pl i dowiedz się, dlaczego podbiła serca Polaków

by • 01/03/2018 • Technologia, UrodaComments (0)1094

 

Platforma Moment.pl pojawiła się w sieci niewiele ponad rok temu, a już zdążyła podbić serca setek tysięcy użytkowników. Za co Polacy pokochali to nowoczesne rozwiązanie i dlaczego warto zacząć z niego korzystać?

 

Portal (dostępny również w formie bezpłatnej aplikacji mobilnej), który na polskim rynku zadebiutował na początku 2017 roku, jest dziś najpopularniejszym rozwiązaniem umożliwiającym wyszukiwanie i rezerwowanie wizyt w salonach urody. Do jego bazy dołączyło już ponad 30 tysięcy salonów z całego kraju, a niedawno zasiliły ją także placówki z portalu dobrakosmetyczka.pl, czyniąc Moment.pl największą platformą rezerwacyjną w Europie Środkowo-Wschodniej. Zacznij umawiać wizyty do fryzjera, kosmetyczki, SPA czy fizjoterapeuty online!

 

Usługi beauty dostępne 24/7

W czasach, gdy coraz więcej spraw załatwiamy przez internet, oczekujemy tej możliwości w najróżniejszych dziedzinach. Dlaczego więc nie miałoby to dotyczyć również usług hair & beauty? Choć w swoim napiętym grafiku staramy się znaleźć chwilę na profesjonalną pielęgnację, czasami problemem staje się nie czas na samą wizytę, a na… umówienie jej. O ile łatwiej byłoby, gdyby rezerwacja terminu u fryzjera, kosmetyczki czy w SPA nie wymagała pilnowania godzin otwarcia placówek czy telefonicznego ustalania szczegółów wizyty?

Dobra wiadomość – teraz jest to możliwe. Dzięki platformie Moment.pl najlepsze salony w całej Polsce są dla nas dostępne 24/7 – tak, abyśmy mogli umawiać się do nich na spokojnie, gdy mamy na to czas, a nie w biegu, pomiędzy codziennymi obowiązkami. Co ważne, nowoczesny system rezerwacji działa w czasie rzeczywistym, co oznacza, że gdy tylko zatwierdzimy wybór konkretnego terminu, ten natychmiast pojawia się w kalendarzu placówki. Wyklucza to ryzyko pomyłek czy nieporozumień.

 

W pełni wiarygodne opinie

Warto jednak wiedzieć, że Moment.pl to nie tylko nowoczesna rezerwacja online. To także skarbnica wiedzy na temat salonów – jedno miejsce, w którym bez trudu znajdziemy wszystkie przydatne informacje. Wizytówki placówek zawierają szczegółowe opisy firm – ich ofert i pracowników, a także godne zaufania opinie dotychczasowych klientów. Wiarygodność opinii gwarantuje prosta zasada, zgodnie z którą wystawiać je mogą jedynie osoby, które faktycznie skorzystały z usług danego salonu.

 

Jak zacząć korzystanie z Moment.pl?

Załóżmy, że chcemy umówić wizytę u dobrej kosmetyczki w Warszawie. Jak to zrobić? Rezerwowanie wizyt przez Moment.pl jest bardzo łatwe. To tylko kilka prostych kroków, których wykonanie zajmuje zaledwie chwilę. Gdy wybierzemy już odpowiedni salon i zdecydujemy się na jedną z jego usług, np. manicure tytanowy i rozpoczynamy proces klikając przycisk “Rezerwuj” – znajdujący się po prawej stronie interesującej nas pozycji.

 

Krok 1: Na początku system prosi nas o wskazanie pracownika, który ma wykonać wybraną przez nas usługę. Jeżeli nie mamy jeszcze ulubionego specjalisty, możemy wybrać tutaj opcję “dowolny pracownik”.

Krok 2: Kolejny etap to wybór terminu. Z przejrzystej listy dostępnych dat i godzin wybieramy te, które odpowiadają nam najbardziej.

Krok 3: Zanim ostatecznie zatwierdzimy rezerwację, niezbędne będzie zalogowanie się do swojego konta w Moment.pl. To właśnie tam zapisywana jest historia naszych wizyt oraz inne przydatne informacje, jak np. lista naszych ulubionych salonów. Jeżeli korzystamy z platformy po raz pierwszy, konieczna będzie szybka rejestracja.

Krok 4: Ostatni krok to finalizacja rezerwacji. Gdy wszystko będzie gotowe, na nasz adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie. Dodatkowo, na 24h przed wizytą, system przypomni nam o niej poprzez krótką wiadomość SMS lub e-mail. Dzięki temu nie musimy obawiać się, że termin wypadnie nam z głowy – nawet, jeśli umawiamy się z dużym wyprzedzeniem.

 

Prostota i wygoda użytkowania Moment.pl sprawiły, że platforma w krótkim czasie zyskała ogromną popularność. Mając do dyspozycji przejrzysty portal internetowy oraz bezpłatną aplikację mobilną, każdy może korzystać z niej tak, jak lubi najbardziej, dzięki czemu umawianie wizyt w salonach urody staje się jeszcze bardziej komfortowe. Poznaj Moment.pl już dziś i przekonaj się sama. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525