instazima

8 rzeczy, które musisz zrobić w grudniu!

by • 16/12/2017 • Styl życiaComments (0)2605

 

WIELKIE ZAKUPY

Po sprzątaniu musi przyjść chwila przyjemności. Grudzień ma to do siebie, że szykuje dla nas aż dwie specjalnej okazje na wielkie zakupy. Najpierw wyjście numer 1 pt. „Kupujemy prezenty dla bliskich”, a potem poświąteczny wypad na wyprzedaże. Upolujecie ekstra kieckę na Sylwestra, pewnie wasz portfel poprawi swój stan po gwiazdkowych prezentach, więc będziecie mogły szaleć cały dzień. Jak tu nie kochać grudnia?

 

JEŚĆ, JEŚĆ, JEŚĆ

Co z tego, że dopiero zaczęłyście dietę? Nie ma się co przejmować! Zaczniecie po świętach! Wyobrażacie sobie święta bez próbowania tylu ulubionych przysmaków? Sałatka jarzynowa wygląda tak zachęcająco, świąteczny obiad pełen rarytasów i ta patera z ciastami. Nie bójcie się! Poświąteczny detoks będzie wskazany, ale póki co, jak można sobie odmówić takim pachnącym przyjemnościom? Pomyślcie sobie, że to tylko okres trzech dni w roku, w które możecie sobie pozwalać na wszystko! I zapomnijcie o wadze, kilogramach – po co sobie psuć świąteczny humor?

 

TRADYCJE

Grudzień to również świetna okazja do pielęgnowania rodzinnych tradycji. Ostatnimi czasy twoje kontakty z rodzicami były na poziomie 0? Ubierz z nimi choinkę, pomóż mamie w gotowaniu, a tacie w wyborze prezentów na Gwiazdkę. Święta Bożego Narodzenia to szansa na zbliżenie, pogodzenie i poprawienie atmosfery. Nie zmarnuj okazji!

 

LET’S HAVE FUN

Jak już było powiedziane wcześniej: grudzień to idealny moment na spotkanie przyjaciół, z którymi już dawno się nie widzieliście. Może warto zadzwonić do nich z życzeniami i… umówić się na sobotnią imprezę? Grudzień bez dobrej imprezy to miesiąc stracony! Co powiecie na urządzenie klasowego spotkania albo świętowania Sylwestra we własnym gronie? Zobaczysz, że wszyscy będą naprawdę zadowoleni i szczęśliwi, kiedy usłyszą o takiej propozycji. Spędzanie czasu w miłym towarzystwie to zawsze fajna sprawa!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525