Must have – odżywka dopasowana do rodzaju włosów

Must have – odżywka dopasowana do rodzaju włosów

by • 06/12/2018 • Uroda, WłosyComments (0)693

 

Jeżeli odżywka ma być w pełni efektywna, musi być dopasowana do rodzaju włosów. To podstawa pielęgnacji. Natomiast, jeżeli nie jesteśmy pewne, czy dany kosmetyk, mimo zaleceń producenta, sprawdzi się w naszym przypadku, zawsze możemy postawić na produkt, którym jest odżywka Garnier Goodbye Damage. Wszystko dlatego, że jest dobrym rozwiązaniem, niezależnie od rodzaju włosów.

 

Jak wiadomo – najlepiej, jeżeli odżywka jest dobrana zgodnie z typem włosów. Kiedy jednak poszukiwania idealnego produktu prowadzą nas daleko w las, warto zawrócić i sięgnąć po kosmetyk, który pomaga każdym włosom: zniszczonym, suchym, przetłuszczonym, cienkim itd. A tym kosmetykiem jest odżywka Garnier Goodbye Damage. Z czego wynika to przekonanie? Otóż odżywka Garnier Goodbye Damage, w połączeniu z szamponem i serum z tej samej serii, po trzech aplikacjach, naprawia rok zniszczeń na powierzchni włosów – tak zapewnia producent. Natomiast użytkowniczki twierdzą, że zmiany widoczne są już po pierwszym umyciu włosów. Końcówki przestały się rozdwajać, są nawilżone i nie puszą się. Panie oceniają, że odżywka Garnier Goodbye Damage dobrze sprawdza się szczególnie w okresie zimowym, bo jako jedyna z preparatów dostępnych na rynku, zapobiega elektryzowaniu się włosów.

 

Nie brakuje również opinii, że odżywka Garnier Goodbye Damage to must have, jeżeli mamy włosy zniszczone rozjaśnianiem, prostowaniem i codziennym suszeniem. Po ich zastosowaniu włosy są nawilżone a skóra głowy oczyszczona. Pasma nie przetłuszczają się przy skalpie, nie łamią się tak, jak wcześniej. Nie tylko wyglądają na zdrowsze, ale też nie mamy już problemu puszeniem i układaniem.

 

Wszystko to jest możliwe, ponieważ odżywka Garnier Goodbye Damage zawiera ekstrakt z olejku z owoców amli (agrest indyjski bogaty w witaminy A i E, garbniki i flawonoidy) oraz keraphyll, aby wewnętrznie naprawić uszkodzenia włosów spowodowane działaniem czynników zewnętrznych. Są tu też białka z cytryny oraz witaminy B3 i B6. Z drugiej strony nie znajdziemy w niej parabenów. W rezultacie aktywny koncentrat z owoców wnika w głąb zniszczonych włosów, by wypełnić ich ubytki.

 

Ogólnie kosmetyk ten uznawany jest za przyzwoitą odżywkę do stosowania po każdym myciu (jej częste używanie nie obciąża włosów). Ładnie się pieni, jest łatwy w aplikacji, dobrze się rozprowadza i spłukuje, a przede wszystkim nie przelewa się między palcami. Ważne jest też to, że wystarczy jego niewielka ilość, żeby móc pokryć całe, średniej długości włosy. Po umyciu włosy są lśniące i łatwo się rozczesują, a skóra nie została podrażniona, jak to się niestety dosyć często zdarza w przypadku innych produktów. Na dodatek odżywka Garnier Goodbye Damage bardzo ładnie pachnie, a owocowy zapach utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas.

 

Must have – odżywka dopasowana do rodzaju włosów

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3