strangerscover

Na co mężczyźni zwracają uwagę?

by • 06/02/2021 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)4061

 

Jestem pewna, że większość kobiet zastanawia się nad tym, na co mężczyźni zwracają uwagę podczas pierwszych spotkań i randek. Która część ciała powinna zrobić na nich największe wrażenie? Niestety, pierwsze pięć minut po poznaniu jakiejś osoby opiera się na ogół na fizycznym pięknie. To ono przyciąga ludzi do siebie. Musi coś między Wami zaiskrzyć. Okazuje się, że większość facetów myśli schematycznie i zwraca uwagę na podobne rzeczy w każdej kobiecie. Przeczytaj i dowiedz się, na co mężczyźni zwracają uwagę!

 

Oczy są liderem w tej klasyfikacji. To najczęstsza rzecz, na którą mężczyźni zwracają uwagę u kobiet. Nie bez przyczyny mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Oczy mogą nam wiele powiedzieć o osobie. Jeśli więc zależy ci na jakimś facecie, podkreśl delikatnie piękno twoich oczu podkręcającą rzęsy maskarą albo dyskretnymi cieniami do powiek. Przesadny makijaż może go przestraszyć!

 

Uśmiech znalazł się na 2. miejscu listy. Każdy mężczyzna (chyba nawet każda z nas) lubi ludzi, którym uśmiech nie schodzi z ust. Miły i szczery uśmiech powinien pojawiać się na twojej twarzy jak najczęściej. A nuż ktoś zakocha się w twoim uśmiechu…

 

Piękne i zdrowe włosy również uplasowały się na podium stawki. Długie godziny u fryzjera może nie okażą się okresem zmarnowanym. Stylowe, lśniące, eleganckie włosy są przecież oznaką zdrowia i młodości. Jeśli popsikasz włosy pachnącą mgiełką, facet nie będzie w stanie ci się oprzeć.

 

Nogi chyba nie będą dla Was zaskoczeniem. Faceci nie mogą oderwać wzroku od długich, najlepiej lekko opalonych, wysportowanych nóg. Warto więc postarać się o smukłą i kształtną sylwetkę. Jakiś przystojniak na pewno zwróci na nie, prędzej czy później uwagę.

 

Pewnie myślałyście, że biust znajdzie się wyżej w naszej klasyfikacji. Niespodzianka! Faceci wcale nie zauważają piersi kobiet w pierwszej kolejności. Owszem, są ważne i niektórych bardzo kręcą, ale nic straconego dla posiadaczek mniejszego biustu. Trzeba wtedy nadrabiać wrażenie pięknymi oczami i ślicznym uśmiechem. Nic straconego!

 

Sposób ubierania się nie jest dla mężczyzn najważniejszy. Badania pokazują, że jest on dla nich nawet nieistotny. Mężczyzna nie zastanawia się nad naszymi stylizacjami, czy coś do siebie pasuje, czy kolory sukienki wpisują się w aktualne trendy. On widzi Ciebie jako Ciebie, a nie Twoje modne ciuchy. Wszelkie starania mające na celu wyglądać bosko, jak widać, nie są dla mężczyzn bardzo istotne.

 

Na ostatnim miejscu listy znajduje się stan naszej skóry. Cera i jej kondycja zwraca uwagę niektórych mężczyzn, którzy lubią kobiety zadbane i naturalne. Nie znoszą kobiet, które przesadnie dbają o makijaż, smarują się toną podkładu i używają mocnego różu do policzków. Naturalność to podstawa!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz