moda jes 05

Nadciąga Projekt: Jesień!

by • 15/09/2015 • Moda, TrendyComments (0)1365

 

Jesień zbliża się coraz większymi krokami – zrobiło się chłodniej, coraz częściej pada deszcz, a dzień jest krótszy. Najwyższa więc pora, aby schować do szafy letnie rzeczy i pozwolić im odpocząć przez kolejne parę miesięcy, a wyciągnąć ubrania przeznaczone na chłodniejsze dni. Miejsce bluzeczek na ramiączkach i zwiewnych sukienek zastąpią bluzki z długim rękawem, płaszcze i swetry, jednak nadal możemy być modne w tej jesiennej porze.

 

To, co lubi każda kobieta – czyli czas na zakupy

Warto przejrzeć wyciągane z szaf ubrania i zastanowić się, co należałoby kupić, aby uzupełnić jesienną garderobę. W końcu konieczność cieplejszego ubrania się nie oznacza, że mamy przestać ubierać się modnie. W jesienne wieczory spędzimy z pewnością wiele miłych chwil, przeglądając strony internetowe sklepów i wybierając te rzeczy, które będą modne i wygodne w czasie jesiennej szarugi.

 

Weź udział w konkursie

Jeżeli chcesz nie tylko wyglądać modnie jesienią, ale także zaoszczędzić nieco grosza, to zapoznaj się z nową kampanią Projekt: Jesień! Nie tylko będziesz mogła znaleźć inspiracje do uzupełnienia swojej garderoby, lecz także możesz wziąć udział w konkursie i wygrać cenną nagrodę – bon do Zalando na kwotę 400 zł. Przydałby się akurat na wydatki, związane z zakupem jesiennej garderoby.

 

Jesienne „must have” blogerki Styleev

A teraz kilka słów o nowej kampanii. Cuponation zaprosiła do współpracy blogerki modowe, które zaproponowały swoje trzyelementowe zestawy „must have”. Jeżeli jesteś ciekawa, co Styleev zamierza nosić tej jesieni, to mogę ci zdradzić, że jest to kurtka z Saltandpepper, okulary od Kodano i buty z Sarenzy. Zobacz stylizację blogerki na stronie Cuponation i zainspiruj się jej propozycją, aby stworzyć swoje własne, niepowtarzalne stylizacje. Jeżeli chcesz skorzystać z okazji i kupić jesienną garderobę – na przykład kurtkę z Saltandpepper taniej, to skorzystaj ze zgromadzonych przez Cuponation kuponów, szczególnie tych biorących udział w akcji Projekt: Jesień!

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525