nagosc w showbiznesie

Nagość w showbiznesie – kontrowersje 2014 roku!

by • 03/01/2015 • Gwiazdy, RozrywkaComments (0)6611

 

Celebryci, gwiazdy show-biznesu niezależnie, czy występują w ubraniach czy bez nich, zawsze wywołują w nas ogromne emocje. Skandale to ich drugie imię, a dla bycia zauważonym i dla odnowienia swojej popularności są w stanie zrobić wszystko. Rok 2014 obfitował w różnego rodzaju ciekawe momenty, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Kto pokazał za dużo? Czy istnieje jeszcze jakaś granica nagości? Oto przegląd najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych fotografii w show-biznesie w 2014 roku!

 

KIM KARDASHIAN

Ciekawe, czy magazyn PaperMag, w którym pojawiły się te, kontrowersyjne zdjęcia Kim Kardashian naprawdę uważa je za dzieło sztuki? Czy może chęć ogromnej popularności i zwrócenia uwagi na siebie, kosztem biednej Kim przeważyła wszystko?

Żona Kanye Westa twierdziła, że to mąż namówił ją na tą sesję i zgodnie potwierdzili, że dla nich te fotografie ocierają się o pewien zamysł artystyczny i nie widzą w nich nic złego. Innego zdania byli internauci, którzy masowo przerabiali fotki Kim, tworząc z nich oryginalne memy. Podsumowując, rozgłos był, fotki krążą w Internecie do dziś, a Kim wydaje się być z całościowego efektu bardzo zadowolona. Dacie wiarę, że podobno nie wzięła za sesję ani grosza? Cel kreacji artystycznej przesłonił wszystko. Zrobiła to z przyjemności!

 

kim2

 

KEIRA KNIGHTLEY

Jak się okazuje, nie trzeba robić z siebie pośmiewiska, wymyślać dziwacznych tematów sesji, żeby świat o Was usłyszał. Keira Knightley postanowiła udzielić wywiadu dla Interview Magazine, wykonać sesję zdjęciową, jednak postawiła jeden bardzo ważny warunek, które inne gwiazdy z pewnością w dzisiejszych czasach by nie uznały.

Aktorka znana z takich filmów jak „Duma i uprzedzenie” czy „Love Actually” zdecydowała się pozować topless, ale wymogła na wydawcach i reżyserze, że nie mogą i nie mają prawa nic retuszować. Keira chciała wyglądać naturalnie i pokazać światu, że nieważne, jaki kształt mają twoje piersi, jak duży jest twój brzuch, to i tak możesz się dobrze czuć we własnym ciele i akceptować siebie na zdjęciach. Brawo, Keira!

 

keira2

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525