vodkicover

Najdziwniejsze smaki wódki

by • 29/12/2020 • Drinki, KuchniaComments (0)12859

 

Wydawać by się mogło, że jako Polacy doskonale znamy wszystkie rodzaje wódek. Jak się okazuje Świat może nas nieźle zaskoczyć. Cytrusowe, czy wiśniowe wódki nie są już niczym odkryczym, ale co powiecie na wódkę o smaku waty cukrowej bądź wędzonego łososia? Solo lub w drinku, poniższe smaki muszą są naprawdę wyjątkowe. Sprawdźmy zestawienie najdziwniejszych smaków wódek na świecie!

 

PINNACLE

Cake – wódka o smaku ciasta

Cotton Candy – wódka o smaku waty cukrowej

Carmel Apple – wódka karmelowa

Pumpkin Pie – wódka o smaku dyni (a właściwie ciasta dyniowego..)

Francuska firma Pinnacle to zdecydowanie numer 1 wśród producentów jeśli chodzi o smaki wódki. Powyższe propozycje to tylko ułamek całej oferty, w której znajdziemy również smak kiwi, winogron, kokosa, czy sorbetów lodowych.

 

Pinnacle-Vodka

 

SMIRNOFF

Whipped Cream – wódka o smaku bitej śmietany

Marshmallow – wódka o smaku pianek

Jeśli będziecie kiedyś w USA, koniecznie spróbujcie te smaki, ponieważ nie dostaniemy ich w Europie. Butelka kosztuje około 15 dolarów.

 

smirnoff-whipped-cream-vodka

 

360

Glazed Donut – wódka o smaku pączków

Buttered Popcorn – wódka o smaku popcornu

Podobnie jak Pinnacle, firma 360 specjalizuje się głównie w wódkach smakowych, a właściwie tych nietypowych. Cena kolejny raz niewielka – 15 dolarów, jednak znajdziemy je jedynie w sklepach na terenie USA.

 

glazed_donut_popcorn_vodka

 

GEORGI WAFFLE

Wódka o smaku gorfrów. Kolejna pozycja, która dostaniemy jedynie w Stanach Zjednoczonych. Kosztuje zaledwie 10 dolarów.

 

Georgia

 

 

ALASKA SMOKED SALMON

Tym razem smak na słono – wędzony łosoś. Produkcja obywa się oczywiście w USA. Cechą charakterystyczną jest jej ciemna barwa. Butelka kosztuje około 28 dolarów.

 

alaska-smoked-salmon-vodka

 

BAKON

Wódka o smaku bekonu z pewnością zaskakuje. I uwaga – dostaniemy ją na terenie Europy! Eksportowana jest z USA do Wielkiej Brytani. Zważając na tradycyjną brytyjską kuchnię, wybór ten staje się oczywisty. Ceny wahają się od 30 do 50 dolarów.

 

Bakon_Vodka_with_bloody_mary-sixhundred

 

 

KK

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2