idiotki1

Najgłupsze celebrytki i ich mądrości

by • 01/06/2014 • GwiazdyComments (0)5313

 

Uwielbiamy zaspokajać własne ego. Kochamy się wywyższać, chwalić, doceniać. Taka zwyczajna cecha ludzka, nic wstydliwego. Czy tego chcemy czy nie, gdzieś głęboko w naszej duszy ukryty jest EGOISTA. Kiedy jesteśmy sami w czterech ścianach, (niektórzy wolą mieć przy sobie towarzysza) to wychodzi z nas wewnętrzny władca. Jak najprościej to zrobić? Znaleźć sobie kogoś, kogo będziemy mogli obśmiać. Media w XXI wieku dają na naprawdę ogromne pole do popisu w tej dziedzinie. Chcesz grubszą, chudszą, wyższą, niższą… Jaką chcesz. Ponieważ idioci są dookoła nas. Wegetują, aż wreszcie wychodzą na światło dzienne.

 

Sztandarową landryną, bez wątpienia jest Paris Hilton. Patrząc na jej zdjęcia, nasz iloraz inteligencji wzrasta kilkukrotnie. Tak, dokładnie… od samego patrzenia. Nie daj Bóg, „Hiltonówa” zabiera głos w jakiejkolwiek sprawie. Oj robi się gorąco, albo raczej… głupio. Jej słynne cytaty o znajomości geograficznej są niemalże historyczne. To właśnie dzięki niej wiemy, że Londyn nie leży w Wielkiej BrytaniiSama zresztą kiedyś przyznała: „I don’t think, I just walk”. Miała rację. Myśląc Hilton musimy zatrzymać się na chwilę również przy Tilli Tequili, Nicole Richie, Kim Kardashian i setkach innych gwiazd, które w Stanach Zjednoczonych miały swoje reality-show.

 

idiotki4

 

Najbardziej podoba nam się, kiedy panie mówią, że ciężko pracują. „Sesja dla Playboy’a to była prawdziwa męka” – skarży się ze srebrnego ekranu Kardashian. Współczujemy. Czasami można odnieść (słuszne) wrażenie, że te dziewczyny zostały sztucznie wychodowane tylko i wyłącznie do tego by ładnie wyglądać. Jakiś mądry człowiek, wymyślił, że podanie im mikrofonu pod nos sprawi, że zakompleksione nastolatki poczują się lepiej. Jego terapia mogła zadziałać. Momenty, w których w kolorowej prasie czytamy wywiady z celebrytami i zdajemy sobie sprawę z tego jak one bredzą – są bezcenne.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525