idiotki1

Najgłupsze celebrytki i ich mądrości

by • 01/06/2014 • GwiazdyComments (0)5328

 

No dobra, było światowo. Pamiętajmy jednak, że na naszym polskim, swojskim – ostatnio bardzo słowiańskim podwórku również nie brakuje oryginałów. Seks w jacuzzi… Big Brother… Frytka. Agnieszka Frykowska – śmiało może siebie nazywać prekursorem mody na brak inteligencji. Jej słynny już wywiad u Cejrowskiego, kiedy stwierdza, że uliczna prostytutka to kobieta wyzwolona – dzisiaj powinni pisać o tym w książkach do historii, nie wspominając już o WOSie.

 

Dalej mamy poturbowaną ostatnio Agnieszkę Orzechowską, która podobno miała grać w jakimś horrorze, nagrać płytę, być modelką… a ostatecznie „jedynie” wyleciała z okna. Oczywiście teraz codziennie w Fakcie pojawiają się kolejne epizody jej rozmowy z dziennikarzami, gdzie bredzi jak mało kto. Dziewczyna nie martwi się swoim zdrowiem, lecz narzeka jak bardzo przeszkadza jej brak seksu. „Na razie musi wystarczyć mi seks oralny, bo na wózku nie mogę inaczej”.

 

idiotki2

 

Dawno zapomniana już… Brytyjka Jola Rutowicz. Przynajmniej ona sama tak o sobie mówiła. Ponoć w Anglii ją rozpoznawali na ulicy i wołali za nią Britney Spears. Ciekawe. Kwintesencja kiczu i obciachu. Na szczęście bardzo szybko zniknęła. Próbowała powrócić kilkakrotnie do polskiego szołbizu, ale na szczęście nasz naród nie dał się nabrać kolejny raz.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5