najlepsze portale randkowe

Najlepsze portale randkowe – TOP5

by • 10/10/2015 • Związki & SeksComments (1)5328

 

Z dnia na dzień rośnie liczba portali randkowych, które pojawiają się w przestrzeni internetowej. Zapewne wynika to rosnącego zainteresowania tą formą nawiązywania kontaktów. Coraz więcej osób poświęca większość swojego wolnego czasu na przeglądanie różnych portali randkowych i odnajdowanie tych, które są dla nich najodpowiedniejsze. Korzystają wszyscy. Miłości i przyjaźni szukają w internecie zarówno emeryci, jak i czynni zawodowo młodzi ludzie. Panie i mężczyźni – single, ale też znudzeni małżonkowie.

 

Serwisy randkowe zdedydowanie zwiększają szansę na odnalezienie drugiej połówki. Przede wszystkim kumulują dużą grupę osób, która ma ten sam cel – znaleźć miłość. Wszyscy są nastawienie na jedno i w pełni się temu, poświęcają dzięki czemu cala kwestia poszukiwań jest zdecydowanie ułatwiona. Problem pojawia się w momencie kiedy mamy zdecydować, który serwis randkowy będzie dla nas najodpowiedniejszy, w Internecie z każdym dniem jest ich coraz więcej, jak więc zdecydować się i wybrać jeden?! Przygotowaliśmy dla Was zestawienie tych, które wiodą prym i są najbardziej popularne co przy okazji przekłada się na liczbę użytkowników. Przed wami najlepsze portale randkowe.

 

najlepsze portale randkowe

Portal randkowy Sympatia jest obecnie tym, który wiedzie prym posród swoich internetowych odpowiedników. Pomimo iż seriws nie ma systemu dopasowywania partnerów pod względem zgodności charakterów, możemy tam znaleźć około 1,5 mln aktywnych użytkowników. Więc szanse na znalezienie drugiej połówki są naprawdę duże. Dodatkowo partnerem seriwsu jest onet.pl co wpływa na zwięszenie jego popularności. Portal to nie tylko możliwość znalezienia partnera, ale rownież szansa skorzystania ze spotkań, warsztatów i wykładów, w trakcie których można poznać wielu zarejestrowanych użytkowników. Serwis wspiera wydarzenia dedykowane singlom – imprezy, wyjazdy czy rejsy. Profil, podobnie jak w innych opisywanych portalach , możemy założyć za darmo, ale aby wymieniać wiadomości, musimy zapłacić. Nie jest to zbyt duży wydatek – pół roku korzystania z płatnych funkcji kosztuje 41 złotych.

 

najlepsze portale randkowe 2

Edarling.pl to jedna z wiodących platform randkowych w Europie. Działanie eDarling.pl opiera się na zasadzie doboru partnerów pasujących do naszego charakteru i stylu życia. Mechanizm dopasowania istnieje dzięki naukowo opracowanemu testowi osobowości, w oparciu o który dobierane są następnie propozycje partnerów. Portal przeznaczony jest dla osób po trzydziestym roku życia, którzy mają w miarę stabilną sytuację materialną. Serwis charakteryzuje łatwość obsługi oraz duża baza zarejestrowanych użytkowników.

Cena za 6 miesięcy to 120 zł.

 

najlepsze portale randkowe 5

Jeśli chodzi o najlepsze portale randkowe, jest to serwis który również znajduje się w ścisłej czołówce. W dość krótkim czasie zdobył ogólnopolski sukces i zdobył zauafanie milionów Polaków. Portal działa na zasadzie odpowiednich algorytmów dopasowań, które oparte są 4 testach:

– test na inteligencję

– test na inteligencję emocjonalną

– typ osbowości

– rodzaj miłości

Dzięki czemu, znalezienie parnerta, który spełni nasze oczekiwania w 100 procentach jest zdecydowanie prostsze.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Najlepsze portale randkowe – TOP5

  1. Elżbieta pisze:

    Nawiązanie bliższych znajomości w internecie ułatwiają portale randkowe..Różne są charaktery osób oraz ich zainteresowania i upodobania,więc musi dojść do bliższego poznania się.Jak losy się potoczą i co z tego wyniknie to się międzyczasie okaże.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525