jednanoc2

Najlepsze przebrania do sypialni

by • 23/01/2014 • Związki & SeksComments (0)6450

 

Większość osób myśli, że odgrywanie przez kobiety różnych ról w sypialni jest inicjatywą mężczyzn i na nich działa szczególnie podniecająco. Nic bardziej mylnego! Panie w erotycznym przebraniu, czują się wyjątkowo seksownie. Warunkiem jest wybór odpowiednich przebrań i gadżetów, których estetyka przypadnie im do gustu. Nie wolno robić nic wbrew sobie, wtedy strój nie wykona zamierzonego zadania.

„Sypialniane przebieranki”, oprócz tego, że mogą stać się ciekawą i intrygującą grą, pozwolą na pozbycie się nudy waszej sypialni. Zakładając seksowne ciuszki dajesz sygnał, że jesteś otwarta na nowości i urozmaicenia. Dzięki temu możecie zacząć szczerze rozmawiać o swoich potrzebach i pragnieniach, a rutynie zatrzasnąć drzwi do waszej sypialni przed nosem. Podkręcona atomosfera i dodatkowe gadżety wpłyną bardzo korzystnie na kondycję waszego życia seksualnego.

Przygotowaliśmy zestawienie przebrań, które cieszą się największym zainteresowaniem. Pamiętaj, że gotowe zestawy „erotycznych strojów tematycznych” można nabyć bez żadnego problemu w sklepach i sprzedaży wysyłkowej m.in. w sklepie Esensa.pl.

 

1. Pielęgniarka i pokojówka

Według sprzedawców to właśnie te dwa stroje są jednymi z najbardziej popularnych. Zestaw pielęgniarki, która ukoi każdy ból i uleczy najgorszą ranę czy pokojówki, która będzie czyścić kurz z ksiązek na ostatniej półce komody,potrafi zdecydowanie pobudzić męską wyobraźnię. Nawet jeżeli kostium z ogromnym dekoltem, czepkiem na głowie i białą mini spódniczką wydaje ci się kiczowaty, pamiętaj, że nie używasz go na codzień. Nawet najbardziej eleganckie pary, w sypialni zmieniają się nie do poznania.

 

przeb_pielegniarka

 

2.Kobieta kot

Jedno z najbardziej seksownych wcieleń kobiety. Słysząc te słowa, pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci na mysł, jest zapewne słynna kreacja Halle Berry w Batmanie. Zrób z siebie, niezwykle czarującą, niedostępną i stanowczą kocicę. Lateksowy strój będzie doskonale opinał Twoje ciało prezentując najpiękniejsze jego walory.

 

3. Stewardessa

Piękne, zgrabne, zawsze idealnie uczesane i pomalowane, takie właśnie są Stewardessy. Prezentują się w idealnie skrojonych i eleganckich strojach. Są ideałem kobiecego piękna i ogromną pokusą dla każdego mężczyzny. Wybierając skąpą wersję tego kostiumu poczujesz się niezwykle elegancko,a zarazem seksownie. Twój mężczyzna nie będzie mógł oddychać z wrażenia, jestem pewna, że zabierzesz go na jakąś tropikalną wyspę, które rozgrzeje wasze żądze do czerwoności.

 

przeb_stewardesa

 

4. Zakonnica

Lubisz wyznania? Chcesz łamać konwenanse? Wybiesz strój zakonnicy. Habit w formie miniówki, biust na wierzchu, a pod spodem seksowna, uwodzicielska bielizna. Zakazany owoc podobno smakuje najlepiej, kokietuj, flirtuj, a z drugiej strony udawaj niedostępną. To spowoduje, że Twój facet będzie Cię pożądał jak nigdy dotąd.

 

5. Policjantka i nauczycielka

Kostiumy pozwalające wcielić się w rolę policjantki czy nauczycielki są przeznaczone dla kobiet, które lubią dominować w łóżku. Jeżeli masz ochotę skarcić swojego parntera używając drewnianej linijki, bądź przypiąć go kajdankami do łóżka i „znęcać”się na nim kawałek po kawałku. Nic prostszego, zaopatrz sie w jednen z porponowanych strojów. Policjantka to seksowny mudur z mini spódniczką, kajdankami i pałką, natomiast nauczycielka to wyjątkowo grzeczy zestaw z elementem zaskoczenia w postaci seksowej bielizny czy pończoch.

 

przeb_policjantka

 

Jeżeli jesteś początkującą odtwórczynią roli, boisz się, że masz za mało zdolności aktorskich, na start wybierz jeden element stroju, który najbardziej przypadł Ci do gustu. Mogą to być kajdanki, seksowne pończochy czy drewniana linijka. Kiedy uznasz, że podoba Ci się taka forma urozmaicenie seksualnego życia, możesz krok po kroku zaskakiwać siebie i swojego partnera.

 

zdjęcia: Esensa.pl

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz