zwiazkisekscover2

Najlepsze wymówki by urwać się z randki

by • 27/06/2015 • Związki & SeksComments (0)4914

 

Umówiłaś się na randkę z wymarzonym facetem i nie układa się tak jak planowałaś. Okazuje się, że twój wybranek jest strasznie nudny i w ogóle do siebie nie pasujecie. Zamiast gentlemana trafił ci ktoś bez najmniejszego poczucia przyzwoitości i jakichkolwiek manier najgorszej klasy burak. Jak szybko naprawić ten błąd i nie marnować więcej czasu na tę bezsensowną randkę i znajomość? Jest na to kilka sposobów. Dowiedz się jakie są najpopularniejsze strategie i sposoby ulatniania się ze spotkań niewypałów. Sprawdź, która z metod będzie najlepsza dla ciebie i użyjesz jej, gdy następnym razem przytrafi ci się taka sytuacja.

 

Brutalne powiedzenie prosto w oczy, że randka jest beznadziejna a ty chcesz ją zakończyć nie jest najprostszą i najmilszą rzeczą jaką możesz zrobić. Nie ma jednak sensu męczyć się i udawać, że świetnie się bawisz. Gdy czujesz że nie wytrzymasz ani minuty dłużej wykorzystaj któryś z niżej podanych sposobów. Pamiętaj jednak by zawsze być w miarę możliwości uprzejmą i miłą, by nie mieć później na głowie stalkera, albo osoby, która będzie cię obgadywać na mieście.

 

Do listy najczęściej wykorzystywanych wymówek należą:

 

Mam pewną sytuację i muszę szybko uciekać

Sposób stary jak świat. Daj znać koleżance, żeby do ciebie zadzwoniła. Odbierz telefon i udawaj, że coś się stało i jesteś niezbędna tam na miejscu. Wymyślaj do woli co za katastrofa miała miejsce, tylko upewnij się, że twoja randka nie pójdzie z tobą. Powiedz mu, że chcesz by się dobrze bawił za was dwoje.

 

Moja współlokatorka zgubiła klucze

Doskonała wymówka, gdy czujesz, że nie wysiedzisz ani minuty dłużej w towarzystwie najnudniejszego faceta na świecie. Udawaj, że dostałaś sms-a i że musisz pędzić do domu bo twoja współlokatorka z ciężkimi zakupami siedzi pod drzwiami od mieszkania.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525