fryzurycover

Najmodniejsze fryzury Wiosna Lato 2014

by • 24/02/2014 • Uroda, WłosyComments (0)61071

 

Planujesz wiosenną metamorfozę? Zacznij od fryzury! Warto orientować się jakie są najmodniejsze fryzury w nadchodzącym sezonie Wiosna Lato 2014. Nic tak nie odświeża naszego wyglądu, jak nowe uczesanie. W tym sezonie rezygnujemy z dziwnych, asymetrycznych cięć, stawiając jednocześnie na prostotę i naturalność. Tej wiosny królować będą proste, gładkie włosy lub romantyczne, niedbałe upięcia. U nas sprawdzisz jakie są najmodniejsze fryzury w sezonie Wiosna Lato 2014.

 

1. Niski kucyk

Prosta, minimalistyczna fryzura. Pasuje zarówno na co dzień, jak i na większe wyście. Trend lansowany przez wielu projektantów. Włosy zwiąż luźno nad karkiem, dodatkowo, gumkę możesz opleść kosmykiem włosów. Możesz nosić go w różnych wydaniach: z przedziałkiem na środku, na boku lub z włosami zaczesanymi gładko do tyłu.

 

 

 

2. Delikatna grzywka

Idealną propozycją na wiosenną metamorfozę jest niedbała grzywka. Fryzura wylansowana m.in. przez znaną modelkę i trensetterkę Alexę Chung. Grzywka dodaje dziewczęcego uroku, łagodzi rysy twarzy, sprawia, że wyglądamy świeżej i młodziej.

 

 

 

nastepna

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Our partners:

Strony: 1 2 3