fryzurycover

Najmodniejsze fryzury Wiosna Lato 2014

by • 24/02/2014 • Uroda, WłosyComments (0)70685

 

Planujesz wiosenną bądź letnią metamorfozę? Zacznij od fryzury! Warto orientować się jakie są najmodniejsze fryzury w sezonie Wiosna Lato 2014. Nic tak nie odświeża naszego wyglądu, jak nowe uczesanie. W tym sezonie rezygnujemy z dziwnych, asymetrycznych cięć, stawiając jednocześnie na prostotę i naturalność. Tej wiosny królować będą proste, gładkie włosy lub romantyczne, niedbałe upięcia. U nas sprawdzisz jakie są najmodniejsze fryzury w sezonie Wiosna Lato 2014.

 

1. Proste, gładkie włosy

Gładko zaczesane rozpuszczone proste włosy z przedziałkiem na środku to najgorętszy hit wybiegów. Trend ten mogliśmy zaobserwować na pokazach m.in. Burberry, Chloé, Chrisophera Kane czy Roberto Cavalli. Prosto, klasycznie, minimalistycznie. Taka fryzura jest dziecinnie prosta do wykonania i idealnie komponuje się zarówno z minimalistycznymi, jak i ozdobnymi stylizacjami.

 

 

 

2. Delikatna grzywka

Idealną propozycją na wiosenną metamorfozę jest niedbała grzywka. Fryzura wylansowana m.in. przez znaną modelkę i trensetterkę Alexę Chung. Grzywka dodaje dziewczęcego uroku, łagodzi rysy twarzy, sprawia, że wyglądamy świeżej i młodziej.

 

  

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525