facet 88

Jak przemienić chłopaka w narzeczonego?

by • 29/01/2016 • Ślub, Związki & SeksComments (0)3944

 

Dla niektórych może się to wydawać trudnym wyzwaniem, inne powiedzą, że to niemożliwe. Jak się jednak okazuje, trochę wysiłku i własnego wkładu mogą sprawić, że przemienisz swojego obecnego ukochanego w… narzeczonego. Chciałabyś, żeby on Ci się oświadczył? Jesteście już ze sobą wystarczająco długo, żeby pomyśleć o zamążpójściu? Jesteś pewna na sto procent, że to TEN jedyny? Wykonaj następujące kroki, podążaj za naszymi wskazówki i ciesz się pięknym pierścionkiem na palcu. Oto 11 tricków, które dzielą Cię od ślubnego kobierca!

 

Prosto z mostu

To propozycja dla odważnych! Szczerość i lojalność to jedne z najważniejszych cnót, które w stałych związkach są naprawdę ważne. Jak zostać narzeczoną? Jeśli jesteś szaleńczo zakochana, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Twój facet czuje do Ciebie to samo, to powiedz mu to wprost! Mimo wszystko mężczyźni lubią słuchać i jeśli często będą dostawać od Ciebie sygnał: „Chciałabym być twoją żoną!”, to w końcu coś pobudzi ich mózg do działania i wybiorą się do sklepu jubilerskiego po najważniejszy pierścionek twojego życia.

 

Doceniaj!

Jeśli nie jesteś typem „ciepłej kluski”, to niestety, ale będziesz musiała się na trochę nią stać. Komplementuj, doceniaj, podkreślaj zalety. Jeśli on zobaczy, że widzisz w nim męskiego macho, faceta, który radzi sobie z własnym życiem, szybko pokonuje problemy, to od razu pobudzisz jego nerwy do myśli: „Nie chcę spędzić życia z kimś innym, skoro ona tak mnie docenia”. Punktuj jego mocne strony! Faceci uwielbiają pochwały. Na dobry początek: przy każdej nadarzającej się okazji mów mu, jaki jest wspaniały, jak go podziwiasz i jak mocno Ci imponuje. On oszaleje ze szczęścia, a męskie ego będzie nakarmione i gotowe do bycia mężem.

 

Jestem niezastąpiona

Mężczyźni chcą poślubić kobietę, bez której nie wyobrażają sobie dalszego życia. Pokaż mu więc i udowodnij, że to Ty jesteś ich wybranką serca. Musisz wszelkimi metodami i zachowaniami zaprezentować siebie w jak najlepszym świetle. On musi myśleć, że jesteś niezastąpiona. Jeśli stwierdzi, że bez Ciebie jego życie będzie nudne, jałowe i smutne, to jesteś coraz bliżej sukcesu. Zniknij na kilka dni, czasem nie odbierz telefonu albo zapomnij o spotkaniu – to pobudzi jego neurony i sprawi, że zda sobie sprawę, że bez Ciebie nic nie ma sensu.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2