womcov

Powiększ piersi – naturalne sposoby!

by • 30/06/2018 • Pielęgnacja ciała, UrodaComments (0)4379

 

BIAŁKO!

Postaraj się jeść więcej mleka, jaj, masła orzechowego, chudych ryb, kurczaka czy orzechów. To w tych produktach znajduje się najwięcej białka. Twoje kobiece kształty będą dzięki nim bardziej miękkie, wzmocnią się i ładniej się zaokrąglą. Usuń ze swojej diety wszelkie napoje gazowane, cukier, fast-foody. Zastąp je wodą mineralną i produktami zawierającymi więcej potrzebnych twojemu organizmowi witamin.

 

CUD-KREM

Na rynku kosmetycznym istnieje wiele specyfików, ziołowych kremów, których głównym zastosowaniem jest wypełnienie piersi. Nie zauważysz dużej różnicy w rozmiarze biustu za szybko. Trzeba cierpliwie i regularnie wmasowywać taki krem w piersi. Efekty po około 3 miesiącach są gwarantowane! Szukaj takich kremów w sklepach z produktami bio lub w sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą naturalnych kosmetyków.

 

KOZIERADKA

Kozieradka to gatunek rośliny zielnej, która jest nieco zapomniana i pomijana w wielu kuracjach kosmetycznych. Poza cudownymi właściwościami na wypadające włosy, kozieradka może zdziałać również cuda dla naszego biustu. Regularne wcieranie takiej mikstury z kozieradki daje niesamowite efekty! Potoczna nazwa tego zioła to „greckie siano”. W wielu sklepach zajmujących się sprzedażą naturalnych ziół i kosmetyków robionych na ich bazie posiada taki produkt w swojej ofercie. Dla chcącego nic trudnego!

 

PIGUŁKI ANTYKONCEPCYJNE

Większość tabletek antykoncepcyjnych sprawia, że nasz biust bardzo szybko zaczyna się powiększać. Jest to konsekwencją hormonu estrogenu, który jest za ten proces odpowiedzialny. Jeśli więc masz ogromną chęć powiększenia sobie piersi, możesz spróbować zacząć brać takie tabletki. Skonsultuj się jednak przed taką kuracją z lekarzem ginekologiem, który zrobi ci odpowiednie badania stwierdzające, że możesz brać takie leki.

 

NASIONA LNU

Nasiona lnu pobudzają wzrost tkanek piersi, więc mogą się one okazać naprawdę pomocne w tym procesie. Jeśli zaczniesz regularnie je spożywać, Twój biust będzie się stawał coraz większy. Spróbować nie zaszkodzi!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3