wlods

Ile kosztują naturalne włosy?

by • 25/10/2017 • Uroda, WłosyComments (0)1067

 

W dzisiejszym świecie każda kobieta marzy o pięknych, gęstych, długich włosach, z których będzie mogła czesać wszystkie fryzury. Są one obiektem pożądania mężczyzn, dodają każdej kobiecie pewności siebie i atrakcyjności. Jednak niestety natura nie każdą dziewczynę obdarzyła takimi włosami.

 

Co więcej nawet, jeżeli kobieta dokona nie lada wyczynu, jakim jest zapuszczenie włosów musi pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Codzienne suszenie włosów gorącym strumieniem z suszarki czy inne stylizacje, takie jak kręcenia włosów czy prostowania powodują osłabienie struktury włosa, która w efekcie prowadzi do osłabienia włosów i utraty przesz nie gęstości i blasku. Wówczas nie pozostaje nic innego jak ścięcie zniszczonych włosów i rozpoczęcie procesu zapuszczania od początku. Jednak dzisiejsza technologia i nowoczesne metody znacznie ułatwiają kobietom życie, a coraz większą popularnością cieszą się doczepiane włosy, które przy odpowiednim mocowaniu niczym się nie różnią od włosów naturalnych. Włosy do przedłużania można spotkać w rozmaitych miejscach, a ich popularność i powszechność występowania obecnie na rynku jest bardzo duża.

 

Gdzie szukać naturalnych włosów

Na rynku obecnie istnieje wiele miejsc, w których można zakupić włosy do przedłużania. Jednak, w ostatnim czasie niezwykłą popularnością cieszą się sklepy internetowy z włosami. To właśnie tam istnieje ogromny wybór włosów i każda kobieta może znaleźć coś dla siebie. W sklepach internetowych z włosami można znaleźć wszystkie kolory, struktury włosów, a także dostać gwarancję, że dane włosy są naturalne. Co więcej, kupowanie takiego produktu jest niezwykle proste, wystarczy, bowiem dokonać zamówienia, wybrać pasujące włosy i odebrać paczkę. Co więcej, zwrot jest także bezproblemowy, bowiem, jeżeli okaże się, że zakupione włosy do przedłużania nie pasują danej osobie, mają inny kolor niż wydawało się w sieci, można bez żadnych problemów zwrócić towar. Co więcej, warto także zwrócić uwagę na ceny, bowiem w intrenecie można naprawdę w promocyjnej cenie znaleźć idealnie pasujące włosy.

 

Miejsce we włosach skąpane

Czasami, gdy zachodzi potrzeba zakupu większej ilości włosów na przykład przez zakłady fryzjerskie warto wybrać się do hurtowni włosów. To właśnie w takich miejscach gromadzone są wszystkie typy włosów w dużych ilościach. Fryzjerzy najlepiej wiedzą, jakie włosy będą doskonale nadawały się na doczepy, z których będzie można stworzyć interesujące looki. W sieci z pewnością nie ma takiego wyboru jak w hurtowniach włosów, a także cena włosów jest w takich miejscach z pewnością najkorzystniejsza. Wszystko wynika z faktu, że klienci dokonują dużych, hurtowych zamówień, co opłaca się zarówno hurtowniom, jak i konsumentom. W związku z tym warto odnaleźć takie miejsce i sprawdzić ofertę, jaką posiada najbliższa hurtownia włosów.

 

Ceny za czyste, niezniszczone włosy

Warto także wspomnieć, ile dokładnie kosztują naturalne włosy. Jest to niezwykle ciekawa sprawa, bowiem włosy, mające około pół metra długości można kupić nawet za około dwa tysiące złotych. Jest to z pewnością dosyć wysoka cena, jednocześnie wskazująca na fakt, jak deficytowym i ekskluzywnym towarem są naturalne włosy. Bardzo często można w salonach fryzjerskich skorzystać z opcji sprzedaży długich włosów, które są gęste i faktycznie zadbane. Fryzjerzy z pewnością zaproponują takie rozwiązania posiadaczkom takich długich włosów. Z drugiej jednak strony warto być czujnym, bowiem czasami fryzjerzy widząc piękne długie włosy, mogą proponować i namawiać swoje klientki na radykale zmiany wizerunku i drastyczne cięcia, tylko po to, by stać się posiadaczami ściętych włosów, za które w dodatku nie zapłacą złotówki. Warto także wspomnieć, że włosy czyste, nigdy niefarbowane są najdroższymi i ich cena na rynku waha się do dwustu złotych za 15 – 20 centymetrów. Jednak w większości przypadków włosy skupowane są od długości dwudziestu centymetrów, bowiem krótsze nie nadają się na doczepy. Co więcej, droższe są włosy naturalne blond od włosów ciemniejszych.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525