wyrkcvr4

5 produktów podkreślających naturalne piękno

by • 10/06/2014 • Makijaż, UrodaComments (0)2520

 

Krem BB

W gorące dni zapomnij o ciężkich podkładach, które sprawią ze Twoja skóra będzie się błyszczała i wyglądała jak maska. Postaw na kremy BB, które oferuje już większość firm kosmetycznych. Ich lekka konsystencja sprawi, że odżywisz skóre, a dodatkowo wyrównasz jej kolor i ukryjesz drobne niedoskonałości.

 

Róż lub bronzer (koniecznie w kremie lub musie)

Pamietaj, że latem często skóra jest wilgotna co nie idzie w parze z suchymi kosmetykami. Kiedy decydujesz się na użycie różu lub bronzera pamiętaj, żeby miały konsystencję kremu lub musu wtedy lepiej wtąpią się w skórę i będą wyglądały naturalnie.

 

Bibułki matujące

To co jest największą zmorą letnich upałów to na pewno stale błyszcząca się twarz. Pamiętaj, aby w torebce zawsze mieć wrzucone bibułki matujące, jest to chyba jeden z najbardziej niezbędnych atrybutów podczas gorąca. 

 

KJ

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525