neutrogena

Neutrogena – naturalnie zadbana i bezpieczna skóra

by • 02/04/2015 • Pielęgnacja ciała, Uroda, ZdrowieComments (0)1333

 

Jak dbać o skórę szczególnie delikatną, wrażliwą? Jak zabezpieczyć ją przed działaniem czynników atmosferycznych? Jak najskuteczniej regenerować, odżywiać, przynieść ukojenie podrażnionej skórze? Takie pytania zadaje sobie wiele osób. Można powiedzieć, że nadreaktywność, skłonność do podrażnień jest dziś coraz powszechniej spotykanym wyzwaniem. Zarówno dla dermatologów, jak i producentów kosmetyków.

 

Naturalnie z Neutrogeną

Im bardziej narażeni jesteśmy na szkodliwie działanie czynników zewnętrznych, również tych związanych z zanieczyszczeniami wokół nas, tym bardziej zwracamy się w stronę naturalnych produktów. Wybieramy kosmetyki oparte na składnikach pochodzenia roślinnego, wracamy do sprawdzonych tradycyjnych receptur. Z całą pewnością emulsje, balsamy i kremy Neutrogena doskonale wpisują się w ten właśnie trend.

 

Neutrogena – z Miasta Aniołów

Kiedy mówimy Neutrogena na ogół od razu pojawia się w naszej głowie sformułowanie Formuła Norweska. Zapewne wiele osób pomyśli również, że jest to marka pochodząca z zimnej Skandynawii. Szczególnie, że wiele kremów Neutrogena zabezpiecza i chroni przed działaniem mrozu. Tymczasem ulubiony balsam, dezodorant, emulsję czy krem do rąk Neutrogena zawdzięczamy firmie, której początki to lata 30-te XX wieku i słoneczne Los Angeles.

 

Formuła Norweska w kramach Neutrogeny

Dobra passa i wielkie sukcesy koncernu rozpoczęły się od tego, co w pielęgnacji najistotniejsze, czyli od higieny, a konkretnie od łagodnego mydła o nazwie… Neutrogena. Kolejny milowy krok stanowiło opatentowanie słynnej Formuły Norweskiej, która dla wielu osób jest skuteczną ochroną i najlepszym panaceum na problemy ze skórą. Każdy krem Neutrogena oparty na Formule Norweskiej to kompleksowa i jakże skuteczna ochrona. Zarówno przed wysuszaniem, jak i przed szkodliwym działaniem mrozu. Formułę nazwano norweską ponieważ oparta jest na kosmetykach używanych przez zahartowanych norweskich rybaków. Kluczem do sukcesu, jakim jest gładka, nawilżona skóra, jest w tym przypadku gliceryna i jej właściwości – lecznicze, pielęgnacyjne, odżywcze.

 

Złoto Skandynawii w kremach Neutrogena

Neutrogena czerpie również pełnymi garściami z tego co najlepsze w naturze. Doskonale widać to na przykładzie nowej linii kosmetyków, które łączą działanie znanej już formuły norweskiej i szlachetnej moroszki – maliny nordyckiej (zwanej Złotem Skandynawii). Ten wyjątkowy i bardzo rzadki owoc to nie tylko smak i aromat, ale również niezwykłe właściwości antyoksydacyjne, nawilżające, regenerujące. Balsam i odpowiedni krem Neutrogena z maliną nordycką to naturalna i skuteczna pielęgnacja nawet najbardziej wymagającej skóry – ciała, dłoni i stóp.

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3