dziewczyny1

7 kobiecych sekretów nie dla mężczyzn!

by • 19/07/2018 • Związki & SeksComments (0)3289

 

OPOWIEŚCI O PRZESZŁOŚCI… ZE SZCZEGÓŁAMI

Kłamstwo jest najgorszą rzeczą na świecie! Ukrywanie swoich odważnych, buntowniczych lub seksualnych przygód już nie. Owszem, możesz mu poopowiadać o poprzednim związku. Na pewno będzie tego ciekawy. Ale jeśli wdrożysz go we wszystkie dostępne szczegóły, opiszesz wszystkich facetów, których spotkałaś na swojej drodze, tych co złamali ci serce, tych, z którymi się tylko przespałaś to… nie wyniknie z tego nic dobrego. Niestety, niektórzy z mężczyzn są gorszymi analitykami sytuacji niż my, kobiety. Jeśli na takiego trafisz, nie wróży to nic dobrego! Facet będzie się zastanawiał, czy ty aby na pewno chcesz być z nim na poważnie, skoro wcześniej miałaś tylu partnerów. Lepiej skutecznie obejść temat tak, żeby zaspokoić jego ciekawość, a tym samym nie zdradzać wszystkich detali z dawnego życia osobistego!

 

JAK FUNKCJONUJE TWÓJ ORGANIZM

Owszem, każdy wypełnia swoje potrzeby fizjologiczne. Każdy miewa problemy z żołądkiem, które kończą się dłuższym pobytem w toalecie, ale… Faceci lubią o nas myśleć jako o obiektach seksualnych, a ten obraz niewątpliwie w połączeniu z bekaniem, rodzajem wypróżnienia ni w ząb się nie łączy. Jeśli więc możesz oszczędzić sobie zbędnych szczegółów tego, jak przechodzisz ostatnią jelitówkę albo jak straszny był twój ostatni okres, tym lepiej dla Waszego związku. Jeśli koniecznie musisz się z kimś tym podzielić, zadzwoń do mamy albo przyjaciółki!

 

OSTATNI SEKS BYŁ ŚREDNI

Oj, oj! Lepiej darować sobie takie komentarze i porozmawiać z nim o tym w inny sposób. Urazisz go, obrazisz i facet będzie się wtedy denerwował tym jeszcze bardziej. Tak bardzo to przeżyje, że kolejne stosunki mogą być jeszcze gorsze od tych poprzednich. Jeśli naprawdę, twoim zdaniem, nie układa Wam się życie intymne, musisz znaleźć inny sposób na jego rozwiązanie. Mówienie mu wprost: „jesteś średni” jest strzałem prosto w swoje kolano.

 

OS

fot. iStock

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525