dziewczyna

Jesteś w związku? Nie toleruj tych rzeczy!

by • 04/10/2014 • Na czasie, Związki & SeksComments (1)4263

 

Bycie w stałym związku to nie tylko sielanka, romantyczne wieczory i miłosne uniesienia. Głęboka relacja z drugim człowiekiem wiąże się również z rozczarowaniem, niespełnianiem potrzeb partnera czy miłosnym zawodem. Jeśli traktujesz swojego partnera na poważnie, powinnaś zapoznać się z listą rzeczy, których nigdy, ale to przenigdy nie powinnaś tolerować i akceptować. Nawet w przypadku silnego uczucia i emocji, które mogą wtedy Tobą kierować. Czego nie wolno nam tolerować? Sprawdź!

 

NIE SZANUJE INNYCH

Jeśli twoja druga połówka nie ma w zwyczaju szanować innych ludzi, dbać o relacje międzyludzkie i cieszyć się z poznania nowych osób, to nie wróży niczemu dobremu. Każdy człowiek powinien okazywać choćby resztki szacunku, np. dla osób starszych czy twojej bliskiej rodziny. Jeśli on pozwala sobie na za dużo i nie odnosi się do twoich bliskich z należytym szacunkiem, może oznaczać, że i Ciebie w przyszłości po prostu przestanie szanować. Wyobrażasz sobie z nim wspólne życie? A może jesteś z nim tylko z przyzwyczajenia? Przemyśl to i przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Jeśli sama nie możesz sobie z tym poradzić i myślisz, że wszystko jest okej, zapytaj najbliższą koleżankę albo kogoś z rodziny, co sądzą o jego zachowaniu. W wielu przypadkach bywa tak, że zaślepione miłością kobiety nie zauważają tak fundamentalnych i istotnych rzeczy. Zobacz, jak jest naprawdę!

 

KŁAMSTWO

Podobna zasada istnieje w przypadku okrutnego kłamcy. Jeśli oszukał cię w sprawach finansowych, zawodowych, towarzyskich, to Bóg wie, czego może ci jeszcze nie powiedzieć. Jeśli nie jest z tobą szczery i nie jest względem ciebie lojalny, to jaki masz z niego pożytek? Od teraz za każdym razem będziesz się głowić, czy faktycznie powiedział ci wszystko, a może coś ukrył… Chcesz się tak ze sobą i razem z nim męczyć? To naprawdę trudne zapomnieć o przykrej sytuacji, w której on cię już raz okłamał. Nie da się tego tak po prostu wyrzucić z pamięci. Miej to na uwadze! Dla dobra swojego zdrowia i komfortu psychicznego.

 

NIEKONTROLOWANE ATAKI AGRESJI

Jeśli twój facet wpada czasami w szał i nie potrafi wówczas opanować emocji, powinnaś być naprawdę ostrożna. Co się stanie, jeśli kiedyś, oczywiście w przypływie negatywnych emocji, posunie się o krok dalej i krok za daleko? Nie pozwól, aby stała ci się krzywda. Jeśli on ma problemy ze swoją psychiką i trzymaniem nerwów na wodzy, zastanów się, czy warto to ciągnąć. Chciałabyś przez całe życie martwić się i wspierać go w walce z agresją? Musisz zdawać sobie sprawę, że nie jest to proste wyzwanie: ot tak się z tego wyleczyć. Zdecyduj, czy jesteś gotowa wysłuchiwać jego agresywnych żali i oglądać niebezpieczne zachowania?

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Jesteś w związku? Nie toleruj tych rzeczy!

  1. Elżbieta pisze:

    Czasami osobowość nieciekawa,bardzo negatywne rzutuje na psychikę drugiej połówki.Jednak pracowitość , tajniki wiedzy odnośnie różnych problemów dnia
    codziennego rekompensują to co zaistniało.Lecz na pewno to nie może być tolerowane , przez osobę która musi znosić to chamstwo drugiej osoby,bo tylko zrozumienie i zgoda buduje szczęście.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525