prezenstsy

Niebanalne pomysły na prezent dla męża

by • 07/05/2018 • Styl życiaComments (0)425

 

Szukasz prezentu dla męża, ale nie masz pomysłu? Masz wrażenie, że wszystko już było, a jedyne co przychodzi Ci do głowy to kolejna para skarpet lub następny krawat? Bez celu błądzisz po centrach handlowych i tracisz nadzieję na dobry zakup? Spokojnie, mamy kilka ciekawych pomysłów.

 

Zamiast tradycyjnego prezentu

Wiadomo, że namacalny prezent cieszy przede wszystkim dlatego, że oto mamy go w dłoni i możemy zacząć używać. Jednak często mamy trudność w wyborze takiego prezentu. Okazji do wzajemnego obdarowywania się jest sporo, łatwo więc wyczerpać zapas pomysłów. Obok tradycyjnego prezentu jakim może być koszula, krawat, perfumy czy książka warto pomyśleć nad czymś, czego może nie da się dotknąć, za to można doświadczyć. Jeśli Twój mąż jest wielbicielem sportowych aut, może warto kupić mu przejażdżkę jednym z klasycznych modeli? Jeśli całe życie marzył mu się skok ze spadochronem może czas najwyższy zasponsorować mu taką przygodę? A jeśli skrycie marzy o tym, by choć raz postrzelać z prawdziwej broni, może warto wysłać go na strzelnicę?

 

Zaplanuj wspólny czas

Inną opcją na prezent jest wspólny wyjazd na weekend czy krótkie wakacje. W wersji luksusowej będzie to wyjazd kilkudniowy, a nawet zagraniczny. W wersji skromniejszej sprawdzi się nawet jednodniowy piknik w parku czy nieodległy wyjazd za miasto np. do nowo otwartej restauracji. Do wspólnego świętowania możesz zaprosić paru znajomych czy kogoś z rodziny. Niech ta uczta będzie dla niego zaskoczeniem, zaskoczenia pozostają w pamięci na długo.

 

niebanalne-pomysly-na-prezent-dla-meza3

 

Potraktuj go wyjątkowo w jego szczególny dzień

Obok paczuszki z prezentem, dobrze jest zorganizować wokół tego specjalnego dnia specjalny czas. Zadbaj więc o to, by Twój mąż czuł się wyjątkowo od rana do wieczora. Zjedzcie jego ulubione śniadanie, do pracy spakuj mu maleńki smakołyk, którego nie spodziewa się znaleźć na dnie torby, wieczorem otwórzcie ulubione wino, a ty dodatkowo zaproponuj mu odprężający masaż. Postaraj się, aby ten dzień był szczególny, w codzienną rutynę wpleć kilka niecodziennych elementów. Do kolacji włącz kojącą muzykę i zapal świeczki. Albo zjedzcie na balkonie czy w ogrodzie. Każda maleńka zmiana z pewnością podniesie wyjątkowość chwili, a dla uczczenia tego święta możesz zrobić kilka pamiątkowych fotografii.

 

niebanalne-pomysly-na-prezent-dla-meza2

 

Prezent namacalny a nieobliczalny

Jeśli regularnie kupujesz mężowi krawat lub skarpetki tym razem zdobądź się na pomysł zupełnie inny i kup mu np. książkę o tym, jak robić koktajle na przyjęcia, a do książki dorzuć dobry rum, parę cytryn i shaker. Jeśli Twój mąż jest zapalonym majsterkowiczem obok setnego kompletu kluczy czy młotków wybierz coś mniej oczywistego jak szczypce do zaciskania końcówek kablowych, którymi będzie mógł bawić się także w elektrykę. A jeśli Twój mąż każdy dzień spędza podobnie możesz wyrwać go z rutyny, zapisując do szkoły językowej czy wykupując karnet na siłownię albo basen. Może w ten sposób zaszczepisz w nim nową pasję. A to już prezent bezcenny.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525