prezenty 112

Niechciany świąteczny prezent – co z nim zrobić?

by • 28/12/2020 • Styl życiaComments (1)2551

 

ODDAJ GO KOMUŚ

Zawsze możesz swój prezent oddać bliskiej ci osobie. Jeśli i tak nie zamierzasz go używać, to dlaczego nie dać go komuś, kto będzie? Być może dając swój niewypał swojej siostrze albo mamie, sprawisz im wiele radości. Zrób im przyjemność i powiedz, że chętnie (udawaj szczerą) podzielisz się tym prezentem z nimi. Podwójna korzyść!

 

PODARUJ GO NA SZCZYTNY CEL

Cele charytatywne to zawsze dobry pomysł. Istnieje wiele wspaniałych organizacji charytatywnych, które chętnie przyjmują wszelkie rodzaje darowizn. Upewnij się, że twój prezent pasuje i wpisuje się w ich kryteria. Twoja darowizna może pomóc tak naprawdę komuś innemu. Pomyśl o tym, jeśli każda z opcji nie wyda Ci się odpowiednia. Przed nami zbliża się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, więc oddanie takiego świątecznego upominku, może przynieść korzyści wielu potrzebującym ludziom. Podaruj innym trochę radości: Ty pozbędziesz się niechcianego upominku, a ktoś będzie naprawdę szczęśliwy.

 

UŻYJ GO

Jeśli żadna z opcji nie wypali, postaraj się do niego przekonać. Nie musisz go używać cały czas, ale pamiętaj, że pewnie osoba, która Ci go podarowała chciała dla Ciebie dobrze, chciała sprawić Ci radość. Na pewno jej intencje były dobre, więc może zrób darczyńcy miły prezent i pokaż mu, że Ci się podoba i go używasz, wtedy on będzie na pewno szczęśliwy.

 

A wy co robicie w takich sytuacjach? Czekamy na Wasze pomysły!

 

OS

fot. Zara Home

Pin It

Related Posts

One Response to Niechciany świąteczny prezent – co z nim zrobić?

  1. Elżbieta pisze:

    Często są kłopoty jak prezent jest nieodpowiedni ,trudno tak też się zdarza.Wtedy to trzeba wcześniej brać pod rozwagę jakiś wariant.Ja to odnośnie siebie dyplomatycznie lubię określić,.Również też w rozmowie się dogaduje i już wiem co mam komu sprezentować .

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2