facet 4

Nieodwzajemniona miłość – jak się odkochać?

by • 01/02/2018 • Związki & SeksComments (0)5655

 

Większość z nas chociaż raz w życiu przeżyła nieodwzajemnioną miłość, doskonale pamiętamy jak silne i destrukcyjne może być to uczucie. W wielu przypadkach, platoniczna miłość może prowadzić do wielu zaburzeń związanych z codziennym funkcjonowaniem, a nawet depresji. Nie zaprzeczalnym faktem jest, że uczucie, które sprawia nam dużo bólu wywołuje w nas szereg negatywnych emocji takich jak: zlość, frustracja, lęk , przygnębienie, brak sensu w życiu itp. Hiperbolizujemy nasz problem do granic możliwości i twierdzimy iż nic dobrego nas już w życiu nie spotka, w szczególności szczęśliwa, odwzajemniona miłość. Zamykając się w czterech ścianach nie mamy realnej możliwość na poznanie kogoś nowego, co więc zrobić w tak patowej sytuacji?

 

Jak się odkochać?

Wiadomo iż proces odkochiwania się jest tworem bardzo zlożonym i niełatwo go doprowadzić do końca. Jeśli podejmiesz jednak to trudne wyzwanie , jestem pewna, że uda Ci się okiełznać to rujnujące uczucie.

 

Pozbądź się wszystkich przedmiotów, które przypominają Ci ukochanego.

Kontrolowałaś każdy ruch swojej miłości, zbierałaś i kolekcjonowałaś stosy rzeczy, które w jakikolwiek sposób mogłby być z nim połączone? Zaznaczyłaś jego obecność, ustawiając tapetę z jego wizerunkiem na swoim telefonie? Strona startowa w Twoim koputerze to jego profil na Fejsie? Jeśli tak, pora się tego pozbyć, nie pomożesz sobie w żaden sposób, jeśli na każym kroku będziesz widziała podobiznę swojego ukochanego. Wprowadź gruntowane zmiany i pozbądź się wszystkich rzeczy, które w jakikolwiek sposób mogą Ci przypominać o Twojej nieodwzajemnionej miłości.

 

Znajdź sobie nową pasje i wprowadź ją w życie.

Leżenie w łóżku i zastanawianie się nad tym, co będzie najlepszym panaceum na tą niezwykle bolesną sytuację w której się znalazłaś, nie jest najlepszym rozwiązaniem, ba! Nie jest żadnym rozwiązaniem, musisz zmotywować się do działania, znajdź sobie pasję, którcha pochłonie Cię bez końca. Jak będziesz cały czas czymś zajęta, możesz być pewna, że nie będziesz miała wystarczająco dużo czasu na myślenie o tym, czy może on kiedyś cię pokocha.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525