facet 4

Nieodwzajemniona miłość – jak się odkochać?

by • 01/02/2018 • Związki & SeksComments (0)4880

 

Uwierz w siebie i wyjdź do ludzi.

Najbardziej powszechna rada jaka istnieje: idź na zakupy. Jednak musisz uwierzyć, że to naprawdę dużo daje! Wybierając nową garderobę pamiętaj, aby nastawić się na rzeczy, które podkreślą Twoje atuty. Obcisłe sukienki, krótkie spódniczki czy bluzki z dekoldem będą najlepszym wyborem! Po owocnych zakupach, umów się z przyjaciólkami na drinka w jakimś popularnym miejscu. Nic tak dobrze nie zadzaiała na Twoje złamane serce jak nowy płomienny romans.

 

Zmień otoczenie

Najlepszym rozwiązaniem na nieodwzajemnioną miłość jest zmiana otoczenia. Jeśli masz taka możliwość, zrób to. Zmieniając miejsce zamieszkania, znajomych jesteś na wygranej pozycji. Wpłynie to na pewno bardzo kojąco na polepszenie Twojego samopoczucie. Jeśli jednak nie masz możliwości wprowadzenia tak drastycznych zmian, wyjedź na kilka dni. Dobrze zrobi Ci pobyt w górach lub nad morzem, będziesz sobie mogła na spokojnie wszystko poukładać i przygotować plan działania.

 

Uświadom sobie, że taka miłość wpływa na Ciebie destrukcyjnie.

Kiedy odnajdziesz w sobie odpowiednią moc, najważniejszą rzeczą będzie uświadomienie sobie kilku spraw. Po pierwsze, musisz w końcu zrozumieć, że nieodwzajemniona miłość wpływa na Ciebie fatalnie i rujnuje Ci życie, a za kilka lat będziesz tego bardzo żałowała! Po drugie to nie jest ostatni facet żyjący na tej planecie, jest ich naprawdę wiele i uwierz (chociaż zapewne teraz wydaje Ci się to abstrakcyjne), że przyjdzie Ci kiedyć poznać, kogoś dużo inteligentniejszego, fajniejszego i przystojniejszego!

 

Najważniejsze w tej całej układance jest znalezienie w sobie odpowiedniej siły, które pozwoli Ci zrozumieć pewne kwestie. Pamiętaj, że nikt inny tego za Ciebie nie zrobi, leży to tylko i wyłącznie w Twojej kwestii. Nieodwzajemniona miłośc to uczucie, które potrafi nas zrujnować, nie pozwól żebyś to ty była następna!

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525