jak pozbyc sie piegow

Odżywki do włosów – musisz to wiedzieć!

by • 26/03/2018 • Uroda, WłosyComments (0)3207

 

PRZECIW PUSZENIU

Jeśli nasze włosy kompletnie się nas nie słuchają, są niesforne, puszyste, a rankiem po wstaniu wyglądamy, jakby na naszej głowie przeszło w nocy tornado, to odżywka skierowana do włosów puszących się jest jak najbardziej wskazana. Zregeneruje ona poszczególne kosmyki i dzięki regularnej kuracji włosy zaczną układać się tak, jak będziemy tego chciały. Zjawisko tzw. szopy odejdzie w niepamięć!

 

KONDYCJONUJĄCO-REGENERUJĄCA – do włosów zniszczonych, mających skłonności do rozdwajania się i łamania

Odżywki specjalizujące się w regeneracji włosa są często uznawane za tzw. rekonstrukcyjne. To właśnie te kosmetyki wspomagają rozwój zniszczonych włosów, naprawiają ubytki naturalnego białka, czyli keratyny we włosie, której brak jest właśnie odpowiedzialny za średnią kondycję naszych włosów. W składzie kosmetyków szukaj przede wszystkim witamin E, A, B2, B12 i B6 – to one poprawią stan twoich włosów. Jeśli zależy Ci najbardziej na tym, aby Twoje włosy lśniły i błyszczały, to poszukaj odżywek, w których składzie znajdzie się jedwab lub proteina perły.

 

DO WŁOSÓW NORMALNYCH

Posiadaczki włosów normalnych mogą się zdecydować w zasadzie na każdy typ odżywki, zarówno tę do spłukiwania jak i bez. Możecie korzystać z odżywek stosowanych na włosy mokre lub jedynie wilgotne. Jedyna rzecz, na którą powinniście zwracać uwaga to fakt koloru waszych włosów lub ulubiony zapach. Jeśli naprawdę nie macie z włosami żadnych problemów, lepiej raz na jakiś czas użyć też odżywki nawilżającej, która po prostu odżywi nasze włosy i pomoże im utrzymać swój idealny wygląd.

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525