on-lemon-napoje-z-dostawa-do-domu

ON Lemon – napoje z dostawą do domu

by • 26/10/2020 • KuchniaComments (0)64

 

ON Lemon to marka zajmująca się produkcją wyjątkowych lemoniad i herbat. Do niedawna produkty dostępne były jedynie w lokalach gastronomicznych i niektórych sklepach, obecnie marka oferuje napoje z dostawą do domu. Poznaj markę ON Lemon i dowiedz się więcej o jej produktach.

 

Marka ON Lemon i jej historia

Można powiedzieć, że ON Lemon jest firmą rodzinną pomimo tego, że założona została przez dwóch przyjaciół. Od samego początku jej siedziba mieści się w Katowicach. Firma powstała w 2010 roku i jak twierdzą jej właściciele, był to impuls. Inspiracją do stworzenia marki było skosztowanie alternatywnego napoju na bazie Yerba Mate w Berlinie. Założyciele ON Lemon postanowili wprowadzić napój na rynek polski i tak powstała lemoniada Yerbata, a także lemoniada o smaku rabarbarowym.

ON Lemon to mała firma, która otoczona jest ekspertami, którzy sprawiają, że napoje są tak wyjątkowe. Obecnie marka znacznie rozszerzyła swój asortyment i oferuje napoje, takie jak lemoniady, toniki i herbaty w różnych smakach.

 

Napoje ON Lemon

ON Lemon to napoje, które charakteryzują się wysoką jakością składników. Produkty są pozbawione konserwantów, glutenu, a także sztucznych barwników. Zamiast tego w estetycznej szklanej butelce znajdziesz naturalne soki owocowe. Smak lemoniad zabierze Cię w prawdziwą podróż po sadach i ogródkach!

 

Lemoniady ON Lemon

Pierwszą kategorią produktów marki są lemoniady. Wśród nich znajdziesz zarówno klasyczne smaki, takie jak limonka czy pomarańcza, jak i te mniej oczywiste – rabarbar, agrest czy śliwka. Lemoniady są lekko gazowane i pasteryzowane. Całość produkcji odbywa się w Polsce. Lemoniady ON Lemonsmakują doskonale zarówno jako płynna przekąska, jak i dodatek do posiłków.

 

Herbaty ON Lemon

ON Lemon to również wyjątkowe herbaty, takie jak Yerbata, Rooibata i Matchbata. W zależności od rodzaju, herbaty doskonale orzeźwiają, pobudzają do działania i relaksują. Opcja idealna dla osób, które kochają smak herbaty i są otwarci na nowe doznania.

 

Toniki ON Lemon

W ofercie znajdziesz również tonik w trzech smakach. Napój zawiera w sobie chininę oraz soki owocowe. Cechą charakterystyczną jest gorzki smak, a także wyjątkowe doznania smakowe. Klasyczny tonik został bowiem wzbogacony w sok z czarnego bzu, a także rozmaryn. W ofercie znajdziesz zatem trzy wyjątkowe smaki!

 

Jak zamówić i gdzie dostać?

Początkowo napoje marki ON Lemon spotkać można było jedynie na festiwalach muzycznych i filmowych. Z czasem można było je dostać również w niektórych sklepach. Od jakiegoś czasu marka postanowiła umożliwić dostęp do wyjątkowych napojów bez wychodzenia z domu. W oficjalnym sklepie producenta – https://sklep.onlemon.pl/, znajdziesz pełną ofertę napojów, z których możesz stworzyć swoją własną kolekcję. Jeżeli nie masz swojego ulubionego smaku – wybierz kolekcję smaków ON Lemon i sprawdź, który z napojów najbardziej przypadnie Ci do gustu. Jeśli znasz tę markę i posiadasz swojego faworyta, nic nie stoi na przeszkodzie, by zamówić swój ulubiony smak na zapas! Poczuj festiwalową energię w środku zimy i… swojego domu!

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3