facet 4

Dlaczego on nie ma ochoty na seks?

by • 28/02/2018 • Związki & SeksComments (0)2241

 

ZDROWIE: DIAGNOZA

Utrata popędu seksualnego dla faceta to nie tylko problemy w Waszej sypialni. Jego niskie libido może być wskazówką, dotyczącą innych problemów zdrowotnych, tj. cukrzyca, rak prostaty czy chorób serca. Jeśli problem ten się nasila i staje się naprawdę uciążliwy, przekonaj faceta do podstawowych badań. To nie jest stuprocentowa pewność, że jemu dolega coś poważniejszego. W niektórych jednak przypadkach może to oznaczać niezdiagnozowaną chorobę, którą warto w porę wykryć. Zadbaj więc o niego i namów go na zestaw badań!

 

PRACA, STRES, PRACA, STRES

„Kochanie, nie dzisiaj”, „Jestem zmęczony, pracowałem do późna”, „Muszę to dokończyć, jutro, okej?” – brzmi znajomo? Ano właśnie, sprawy zawodowe, finansowe i sytuacje stresowe mogą naprawdę odpowiadać za poziom jego libido. Ekstremalne sytuacje, nieprzyjemna atmosfera w pracy czy chęć sukcesów odbije się na Waszym życiu intymnym. Twoim zadaniem powinno być więc wyeliminowanie źródła jego stresu – przeszkody waszych łóżkowych igraszek. Jeśli nie wiesz, co do końca jest tego powodem, postaraj się zorganizować Wam jakąś randkę, np. aktywny wypad na basen czy kort tenisowy. Niech twój ukochany będzie mógł się gdzieś wyżyć i zrzucić z siebie wszystkie negatywne emocje! To od razu oczyści Waszą łóżkową atmosferę!

 

SAM SOBIE

Trudne do zdiagnozowania, ale coraz bardziej powszechnie dotykający problem, który pojawia się w niektórych stałych związkach: masturbacja. Jeśli on jest przemęczony i znajduje się w napiętych sytuacjach, może w ten sposób odreagowywać stres. Co to oznacza? Ano, to, że będzie mniej zainteresowany stosunkiem seksualnym z Tobą. Jeśli przyzwyczaił się do mocniejszych, bardziej intensywnych doznań, jakie daje mu masturbacja, to może mieć problem z cieszenia się z waszych łóżkowych ekscesów. Porozmawiaj z nim o tym, jeśli odkryjesz, że twój ukochany czasami sam doprowadza się do orgazmu. Powiedz mu, żeby powiedział Ci, kiedy ma ochotę na seks, a Ty mu w tym pomożesz. Nie odwracaj się od niego!

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525