stradiwiosnacover

Opalanie od A do Z

by • 05/07/2015 • Na czasie, ZdrowieComments (0)2228

 

Wakacje tuż, tuż. Wszystkie z nas nie mogą się już doczekać upalnych dni, nadmorskich krajobrazów i wspaniale spędzonego czasu z przyjaciółmi lub chłopakiem. Zanim jednak przygotujemy się do wakacyjnej podróży, warto zadbać o naszą skórę tak, aby opalanie w niczym nam nie zaszkodziło. Warto znać najpierw kilka podstawowych zasad, które przyczynią się do tego, że nasza skóra będzie złocisto brązowa. Wiedza na temat opalania jest naprawdę niezbędna! Jak przygotować się na piękne i słoneczne dni? Jak zachwycić innych piękną, promienną i zdrowo wyglądającą cerą?

  

W słoneczne warto zacząć opalanie od wewnątrz tzn. sprawić, aby nasz organizm również poczuł się wyśmienicie. Trzeba uelastycznić i podnieść odporność naszej skórze. Wypicie szklanki soku marchwiowego może pomóc nam to uczynić. Świeża marchewka przyspiesza regenerację i wzmacnia napięcie skóry. Sok z tego świeżego warzywa działa jak naturalny kosmetyk. Nie dość, że jest pyszny i zdrowy, to jeszcze daje nam natychmiastowe orzeźwienie.

 

Ważnym jest, aby wprowadzić do swojej diety niezbędne ilości witamin i mikroelementów. Skóra powinna być zdrowa i bogata w te składniki, aby mogła ona cieszyć się naturalną opalenizną. Nasze opalone ciało pomoże nam odpędzić złe nastroje, jest źródłem zdrowia. Pozwala również wytworzyć organizmowi niezbędna do prawidłowego rozwoju kości witaminę D3. Każda z nas lubi być opalona, ponieważ dodaje nam to pewności siebie. Fakt, atrakcyjna opalenizna sprawia, że jesteśmy bardziej radosne. Warto jednak pamiętać o tym, aby umiejętnie wykorzystywać promieniowane słoneczne. Może się bowiem ono wiązać z wieloma niebezpieczeństwami, których nasza skóra i organizm musi unikać.

 

Na następnej stronie wypisaliśmy żelazne zasady, o których musimy pamiętać przed opalaniem.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525