HELLO!-2

Oryginalne hobby – postaw na jedno z nich!

by • 01/02/2016 • Praca, Rozrywka, Styl życiaComments (0)3751

 

Posiadanie hobby, które sprawia nam przyjemność i radość to naprawdę ważna rzecz w naszym życiu. Może być ono odskocznią od codziennych obowiązków i napawać nas optymizmem każdego rutynowego tygodnia. Chciałabyś mieć nowe hobby, ale nie masz pomysłu, jakie mogłoby ono być? Nic się nie martw! Przygotowałyśmy dla Was listę najciekawszych propozycji na hobby, które sprawią, że Wasze życie nabierze zupełnie nowego charakteru!

 

POSTCROSSING

Portal www.postcrossing.com to niezwykła inicjatywa dla tych z Was, którzy kochają starodawną tradycję wysyłania sobie kartek pocztowy. Portal gromadzi w obecnej chwili około miliona użytkowników z ponad 200 krajów na świecie. Jest coraz bardziej popularny również w Polsce.

Cały myk polega na tym, że na tym portalu społecznościowym zakładamy konto, tworzymy swój profil użytkownika, opisując pokrótce to, czym się zajmujemy i skąd pochodzimy. System losuje za nas osobę, której mamy wysłać akurat pocztówkę. Na początku naszej pocztówkowej kariery możemy jednocześnie wysłać kartki aż do 5 osób. Jeśli chociaż jedna z nich dojdzie do wskazanego adresata (adres wyświetla nam się automatycznie przy losowaniu), wtedy system wylosowuje komuś nasz adres.

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że do ostatniej chwili nie wiemy, skąd przyjdzie do nas pocztówka. Zdziwienie i zaskoczenie spotka nas przy naszej skrzynce pocztowej. Po dostaniu kartki rejestrujemy konkretny kod naszej relacji (każdy jest generowany automatycznie i musi zostać umieszczony na wysłanej pocztówce), zwalniając tym samym miejsce i zostawiając przestrzeń na kolejną pocztówkową przygodę.

Jedyny koszt, jaki musicie ponieść w tym hobby to kwestia kupna pocztówek i znaczków pocztowych. Udział w zabawie jest darmowy. Najciekawsze pocztówki możecie kupić na portalu, np. polskiej użytkowniczki postcrossingu – www.postallove.pl.

Nie dość, że poćwiczycie języka angielski, to jeszcze macie wspaniałą okazję na poznanie ludzi z całego świata. Kto wie, może taka znajomość przerodzi się w przyjaźń na dobre i na złe? Polecamy! Powrót do przeszłości i kartek pocztowych brzmi super!

 

BIŻUTERIA ORYGIALNA

Sztuka decoupage, bransoletki , kolczyki – uwielbiacie błyskotki i macie głowę pełną pomysłów, a do tego umiejętności manualne? Zacznijcie same projektować biżuterię! To naprawdę proste! W każdym mieście znajduje się wiele sklepów mających w swojej ofercie wszystkie potrzebne narzędzia do stworzenia takiej sztuki. Jak wprawicie się w biżuteryjnych bojach, załóżcie stronę internetową, fanpage i promujcie swoje dzieła. W Internecie istnieje wiele grup, osób szukających młode talenty i ich biżuterie. Macie pewność, że będą one oryginalne i niebanalne! Plus, nauka cierpliwości, która niewątpliwie przyda się Wam podczas tworzenia pięknych cacuszek.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3