oscary 2015

Oscary 2015 – zobacz te filmy przed Galą!

by • 17/02/2015 • Filmy, RozrywkaComments (0)8024

 

87. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 22 lutego. Po raz kolejny nagrody zostaną rozdane w Dolby Theatre w Los Angeles. Nominacje poznaliśmy 15 stycznia. Od tego dnia wszyscy oscarowi miłośnicy, starają się nadrobić zaległości i obejrzeć wszystkie nominowane filmy. Postanowiliśmy przedstawić wam najlepsze pozycje, które musicie zobaczyć przed wielkim rozdaniem! Dodamy, że Polscy widzowie zobaczą galę na żywo w Canal+. 

 

IDA

Nie możemy rozpocząć naszego zestawienia innym filmem. Polska „Ida” otrzymała nominacje w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny oraz Najlepsze zdjęcia. Główna bohaterka – Anna jest sierotą wychowywaną w zakonie. Przed złożeniem ślubów matka przełożona stawia warunek: Anna musi odwiedzić swoją jedyną żyjącą krewną – ciotkę Wandę. Obie wyruszają w podróż, która ma im pomóc nie tylko w poznaniu tragicznej historii ich rodziny, ale i prawdy o tym, kim są. Na nas, film Pawła Pawlikowskiego robi duże wrażenie. Jeśli jeszcze go nie widziałaś, pora wyrobić sobie własne zdanie!

 

 

STILL ALICE

Przejmujący film o kobiecie, która odkrywa, że cierpi na wczesne objawy choroby Alzheimera. Niesamowita kreacja aktorska Julianne Moore, zasłużyła na nominację w kategorii Najlepsza aktorka. Zdecydowanie warto poświęcić czas na obejrzenie tego filmu, każdy z nas wyciągnie z niego lekcję dla siebie. Trzymamy kciuki za Oscara dla Julianne, dotychczas otrzymała aż 5 nominacji i nie zdobyła go jeszcze ani raz.

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12