konkurs

Pachnące żele Original Source

by • 06/07/2014 • Pielęgnacja ciała, UrodaComments (0)1279

 

Nie musisz biegać tak szybko jak Usain Bolt, strzelać celnie bramek na wzór Christiano Ronaldo, czy trafiać piłką do kosza niczym legendarny „MJ” Michael Jordan. Jeśli lubisz nierutynowo i ciekawie spędzać czas, dla nas już jesteś mistrzem! Original Source mocno kibicuje tym, którzy lubią aktywny tryb życia. Sportowy outfit jest? Norma treningowa wypracowana? Mięśnie rozgrzane do czerwoności? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK! Mamy dla Ciebie nagrodę! Za każdą spaloną kalorię przygotowaliśmy to co najlepsze – solidnie orzeźwiające żele pod prysznic Original Source, które nie tylko ukoją zmysły, ale dodadzą energii do dalszego działania.

 

Jeśli po rowerowej przejażdżce marzy Ci się relaks w prywatnym kurorcie, sięgnij po egzotyczną energię płynącą z owocu drzewa oskomianu. Original Source Carambola, to wariant, który dzięki mocy soczystej karamboli ukrytej w designerskiej butelce zamieni każdą łazienkę w rajską wyspę oraz zapewni naturalnie intensywne doznania pod prysznicem.

 

Gdy pokonując pięciokilometrową trasę wyciskasz z siebie siódme poty, my wyciskamy dla Ciebie krople soczystych owoców. Nie od dziś wiadomo, że cytrusy dostarczają mocną dawkę energii i orzeźwienia. Dlatego, spece od tworzenia zapachów Original Source wycisnęli do ostatniej kropli 10 soczystych cytryn i szczelnie zamknęli je w designerskiej butelce żelu pod prysznic Original Source Lemon & Tea Tree.

 

Kiedy trener na zajęciach fitness mocno dał Ci w kość, i potrzebujesz solidnego powera, na ratunek przybywa 40 soczystych limonek, bo tyle ich zostało zużytych do produkcji jednego wariantu Original Source Lime. Po tak intensywnej dawce cytrusowego orzeźwienia Twoje siły z pewnością zostaną przywrócone, a zmysły przyjemnie pobudzone!

 

Rekomendujemy: „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, a po każdym wysiłku fizycznym zalecamy pachnącą kąpiel z nierutynowymi żelami Original Source. A wszystko po to by nudzie i rutynie powiedzieć stanowcze NIE!

 

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525