wags

WAGs – partnerki znanych piłkarzy

by • 23/02/2016 • Gwiazdy, RozrywkaComments (0)1027

 

Od pewnego czasu obserwujemy nowe kulturowe zjawisko: piłkarze posiadają bardzo zjawiskowe kobiety (WAGs – wifes and girlfriends), dziewczyny i żony – tym bardziej zjawiskowe, im wyższe są ich dochody. Nikomu nie znane dziewczyny przechodzą olbrzymie metamorfozy, awansują społecznie, bywają na ściankach, są zapraszane do talk show, prowadzą blogi i podążają wyznaczoną ścieżką kariery. Część z nich również odnosi sukcesy i świetnie zarabia, dodając rozchwytywanym partnerom blasku i popularności.

 

Słodkie życie żon futbolistów na przykładzie Sary Mannei

Sara Boruc (wcześniej znana jako Sara Mannei), która próbowała swoich sił w 2004 roku w „Idolu” i dotarła do półfinałów. Poznała tam Kubę Wojewódzkiego, z którym jak sam mówi, była związana (w jednej z audycji wyśmiał ją i zasugerował, że ich relacja miała jedynie erotyczny charakter), ale kariery dzięki programowi nie zrobiła. Następnie urodziła córkę Olivię i poznała bramkarza Artura Boruca. Kupił on przyszłej żonie lożę na stadionie oraz willę w Glasgow za 7 mln złotych. Sara i Artur mają córkę, którą wychowują razem ze starszą córką z poprzedniego związku kobiety i planują kolejne dziecko. Córeczki pary, jak podaje Party.pl, podobnie jak mama interesują się modą i idą w jej ślady. Aspirująca celebrytka została luksusową szafiarką i prowadzi z siostrami modowego bloga. Jeździ na bardzo drogie zakupy, a zdobyczami chwali się na Instagramie. Ostatnio na meczu polskiej reprezentacji pojawiła się z torebką Hermes Birkin wartą ponad 100 tysięcy złotych.

 

Najbardziej znane żony piłkarzy

Królową WAGs jest od lat żona Davida Beckhama Victoria, była członkini Spice Girls, projektantka mody, anorektycznie chuda matka czwórki (już zarabiających w kampaniach reklamowych!) dzieci. Równie znana jest także była dziewczyna Ronaldo, słynąca z rozbieranych sesji modelka Irina Shayk, która ugruntowała swą pozycję w świecie mody, dzięki kilkuletniemu związkowi z piłkarzem, który dla niej zmienił swój hulaszczy tryb życia. Latynoska piosenkarka Shakira ma dwóch synów z futbolistą Barcelony Pique. Medialna para zabiera chłopców wszędzie, z czego z radością korzystają paparazzi. Na polskim boisku pierwsza była Doda, była małżonka Radka Majdana. „Polscy Beckhamowie” nie spędzili jednak ze sobą zbyt dużo czasu. Po rozwodzie Radek zmienił tatuaż na ramieniu z podobizną piosenkarki na taki, który przedstawiał wizerunek starego Indianina. Obecnie media najbardziej interesują się Anną i Robertem Lewandowskimi, których bajkowe życie i ogromne dochody przyprawiają zwyczajnego Kowalskiego o ból głowy. Ukrainka Marina Łuczenko, narzeczona Wojtka Szczęsnego, była dziewczyny wokalisty Mroza, zawiesiła swą karierę wokalno-aktorską i skupia się na bywaniu, chwaleniu się pierścionkiem z dużym brylantem i podróżowaniu po świecie z partnerem. Miss Euro 2012, rozchwytywana polska modelka Natalia Siwiec, zaczynała karierę od związku z reprezentantem Polski, zawodnikiem FK Moskwa, Damianem Gorawskim. Po rozstaniu prali brudy na łamach prasy i oskarżali się wzajemnie o zdrady i próby wypromowania się na partnerze. Natalia była załamana, kiedy dowiedziała się, że były chłopak cenił tylko jej wygląd i fakt, że może się nią chwalić, a przy tym kilkukrotnie ją zdradził.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525