angelinabrad

Kontrowersyjne pary show biznesu!

by • 02/07/2014 • GwiazdyComments (0)4729

 

Są kontrowersyjne, oburzają większość lub po prostu mieszają nam w głowach. Jednak wciąż jesteśmy głodni plotek na ich temat! O kim mowa? O najbardziej burzliwych związkach show biznesu ostatniej dekady. Sprawdźcie, które pary okazały się dla nas najbardziej szokujące.

 

Rihanna i Chris Brown

Barbadoska artystka jest dla wielu z nas ikoną stylu i kobiecości. Piękna, odważna, trochę rozkapryszona. Ma u stóp cały Świat. Dlaczego więc, taka kobieta, tak często powracała do toksycznego związku jaki stworzyła z Chrisem Brownem? Portale plotkarskie rozpętały prawdziwą falę krytyki, kiedy światło dzienne ujrzała informacja o pobiciu piosenkarki przez jej chłopaka. Spekulacji na temat powodu pobicia nie było końca. Od niestabilnych charakterów obojga z pary, po rzekomą ciążę, której obawiała się Rihanna.

Po rozstaniu, para wzajemne upubliczniała komentarze na Twitterze, a wymiana komentarzy nie należała do przyjemnych. Fani Rihanny byli wstrząśnięci zachowaniem Chrisa. Jednak mimo początkowej fazy antagonistycznej, para powróciła do siebie. Piosenkarka zapytana o to, dlaczego wróciła do Browna odpowiedziała: „Mam swoje bardzo prywatne powody” Cóż, widać stara miłość nie rdzewieje.

 

rihannachris

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525