pierscien

Pierścień erekcyjny – skuteczny sposób na udany seks

by • 04/05/2019 • Związki & SeksComments (0)937

 

Pierścień na penisa to gadżet erotyczny, która pozwala wydłużyć czas erekcji i jednocześnie zwiększyć doznania partnerki podczas stosunku. Nic więc dziwnego, ze cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn, zwłaszcza, że jest prosty w użyciu. Jego wybór powinien być podyktowany kilkoma ważnymi czynnikami. Co się do nich zalicza?

 

Pierścień na penisa a zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji dotykają coraz większej liczby mężczyzn i to w różnym wieku. Wbrew pozorom, nie jest to wyłącznie problem starszych osób. Co więcej, nie zawsze oznaczają niemożność osiągnięcia wzwodu. Bardzo często objawiają się one kłopotami z jego utrzymaniem, co prowadzi do niezadowolenia z pożycia seksualnego u obojga partnerów. Jak się okazuje, zaburzenia erekcji często są efektem niewłaściwego trybu życia: nadmierny stres, złe odżywianie, brak ruchu, tego typu czynniki znacząco wpływają na cały organizm. Pierścienie na penisa mogą poprawić sprawność seksualną, gdyż ograniczają odpływ krwi z żył członka, tym samym utrzymując erekcję. Proces ten odbywa się w bezpieczny sposób, ponieważ naśladuje naturalne procesy, które zachodzą w organizmie mężczyzny, gdy jest on podniecony.

 

Jak wybrać pierścień erekcyjny?

Mężczyźni, którzy do tej pory nie korzystali z tego typu gadżetów erotycznych, powinni wybrać pierścienie rozciągliwe. Cechuje je duża elastyczność, dzięki czemu łatwo założyć je na członka i w razie potrzeby zdjąć. Co ciekawe, pierścień można nałożyć przed erekcją, jak również w jej trakcie. Najlepszym wyborem okażą się modele wykonane z silikonu, ponieważ ten materiał jest hipoalergiczny, a przy tym nad wyraz wytrzymały, dlatego nie będzie się odkształcał. Unikać należy za to pierścieni wykonanych z materiałów żelowych, ponieważ trudno utrzymać je w czystości.

Wśród asortymentu erotycznego nie brakuje także propozycji, których zadaniem jest zwiększenie przyjemności obojga partnerów. Ten rodzaj pierścieni erotycznych można rozpoznać po wydłużonym czubku, który bardzo często wyposażony jest w dodatkowe wibracje. Dłuższa wypustka stymuluje łechtaczkę partnerki, zapewniając jej jeszcze lepsze doznania. Warto zwrócić uwagę, czy istnieje możliwość zmiany trybu wibracji, wówczas możemy dostosować jej poziom do naszych potrzeb. Niekoniecznie dobrze sprawdzą się pierścienie jednorazowe, lepszym wyborem będą więc te z możliwością zmiany baterii. Ciekawe propozycje znajdziemy w ofercie e-sklepu SexShop112.

 

Pierścienie erotyczne – dla każdego?

Gadżet erotyczny w postaci pierścienia na penisa jest w pełni bezpieczny, jednak istnieją pewne przeciwwskazania do jego stosowania. Nie powinni go używać mężczyźni, którzy zmagają się z cukrzycą bądź z chorobami układu krążenia. Ponadto, wśród przeciwwskazań wymienia się przyjmowanie leków rozrzedzających krew. Jeśli na członku znajdują się otarcia lub drobne rany, to musimy poczekać aż się zagoją, gdyż w innym wypadku, powstać mogą zakażenia, a nawet stan zapalny.

Pierścień erotyczny to ciekawy gadżet, który na pewno okaże się przydatny do utrzymania wzwodu. Co więcej, ringi z wypustkami zapewnią lepsze doznania podczas stosunku i to dla obojga partnerów. Warto postawić na lepszej jakości pierścienie wykonane z silikonu, które posiadają wymienną baterię i opcję wibracji.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525