główne_pierwsza randka seks

Pierwsza randka

by • 19/02/2020 • Związki & SeksComments (0)821

 

Z całą pewnością jest to dla każdego z nas ekscytujące wydarzenie. Chyba że należysz do grupy ludzi, która do wszystkiego podchodzi na luzie. Wyznaję zasadę.. co będzie, to będzie! Niestety jednak spora większość osób, jest taka, że się bardzo stresuje i przed pierwszą randką ma sporo obaw. Dlatego najlepsza recepta na udaną randkę.. to się do niej dobrze przygotować! Najczęściej w dzisiejszych czasach wiele pierwszych randek zaczyna się od klikania w internecie, dlatego też w takiej sytuacji mamy większe obawy.. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – zdecydowanie w internecie jesteśmy bardziej wygadani i pewni siebie niż w świecie realnym. Nasze obawy również wynikają z tego, że często zdjęcia w internecie odbiegają od rzeczywistości… W internecie jednak wszystko jest możliwe. Warto czasem pokonać bariery i obawy, które kłębią nam się w głowie, pierwsza randka z sieci z całą pewnością może okazać się pięknym wstępem do wspaniałej i namiętnej znajomości. Może w kolejne święto zakochanych spędzisz ten dzień inaczej? Warto przełamać się już dziś! Polecam poczytać ciekawy artykuł na ten temat – zobacz co na tvs.pl dodaliśmy o byciu singlem 🙂 , zrób ten pierwszy krok, a nie pożałujesz! 

 

Pierwsza randka – gdzie i kiedy?

Niestety nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na ten temat. To Ty musisz wiedzieć i czuć, kiedy nadchodzi ten moment, aby ze świata wirtualnego przejść do znajomości w świecie realnym. Warto pamiętać, że jednak wybór miejsca na pierwsze Wasze spotkanie ma ogromne znaczenie. Miejsce, które wybierzecie powinno być neutralne i komfortowe. Fajnie, gdyby to jednak mężczyzna stanął na wysokości zadania i wyszedł z inicjatywą i pomysłem. Facet, który bierze sprawy w swoje ręce z całą pewnością jest w oczach kobiety bardziej atrakcyjny i konkretny. Pamiętajcie, że nie ma sensu wybierać się w miejsca, które z regułu bywają zatłoczone, ale nie wypada również na pierwszej randce wybrać się do mieszkania. Bezpiecznym miejscem może być kawiarnia, czy też kameralna restauracja. Miejsce musi być na tyle spokojne, abyście nie musieli się wzajemnie przekrzykiwać. Priorytetem Waszym będzie nawiązanie spokojnej rozmowy, dzięki której dowiecie się o sobie więcej. Spokojny spacer, również jest świetnym pomysłem.

 

Co ubrać na pierwszą randkę?

Jeśli chodzi o kobietę.. seksowny strój z całą pewnością nie zaszkodzi, ale jednak warto zachować umiar i nie przesadzić. W końcu to dopiero pierwsze spotkanie! Zalecany jest strój uniwersalny i niewyzywający. Ubiór kobiety może zaważyć o losach dalszego przebiegu randki. Jeśli chodzi o faceta, ubiór również powinien być uniwersalny. Nie przesadzony! Nie ma co przesadzać i wyskoczyć na pierwszą randkę w garniturze! Lepiej postawić na luz! Pamiętaj, aby doszło do drugiego spotkania, warto zachować atrakcyjny wygląd i kulturę osobistą na wysokim poziomie. Dzięki temu szansa na kolejne spotkanie z pewnością wzrośnie.

 

Obawy i stres.

Często wiele osób, mężczyzn w młodym wieku w sytuacji, gdy nie mają doświadczenia w życiu intymnym, jak również w spotkaniach z kobietami korzystają z portali oferującymi płatny seks. Jest to poważny krok, ale niektórym mężczyzną dodaje to sporej odwagi. Są to portale takiej jak np. Sex Oferty Kobiet. Są to miejsca dość odważne ale cieszą się wielką popularnością. A dowodem na to, są liczby, jak również ciągle nowe miejsca oferujące tego typu usługi.

 

Podsumowując – porady pierwszej randki w skrócie:

– Przygotuj się wcześniej,

– bądź sobą,

– szczera rozmowa,

– punktualność,

– uśmiechaj się,

– unikaj trudnych tematów

– i najważniejsze – zachęć do kolejnego spotkania drugą połówkę!

 

Mam nadzieję, że dzięki tym małym, a cennym wskazówkom Wasze pierwsze spotkanie będzie udane. Pamiętaj, że pierwsza randka to nie powód do stresu! Jeśli będziesz trzymać się podstawowych kroków, wszystko powinno pójść gładko.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.