zwiazki 987

Jak przetrwać pierwszy rok małżeństwa?

by • 25/10/2015 • Ślub, Związki & SeksComments (0)2667

 

Bywa, że po euforii związanej ze ślubem i z weselem następuje pewien spadek emocji pomiędzy partnerami. Zaczynają się pierwsze nieporozumienia i dostrzegamy wady, których wcześniej nie zauważaliśmy. Co jednak zrobić, by wasze małżeństwo było udane, a wasz związek nie rozpadł się po pierwszym kryzysie? Warto uzbroić się w cierpliwość i wypróbować kilka sprawdzonych sposobów, które sprawią, że będziecie ze sobą żyć długo i szczęśliwie, utwierdzając się w przekonaniu, że decyzja o ślubie była właściwa. Poniżej kilka wskazówek, które podpowiedzą jak przetrwać pierwszy rok małżeństwa.

 

Komplementujcie się nawet bez okazji

Każda kobieta od razu czuje się piękniejsza i bardziej kochana, gdy po przebudzeniu partner zachwala jej urodę. To samo dotyczy mężczyzn. Gdy partnerka skomplementuje swojego ukochanego na dowolnej płaszczyźnie jemu od razu wzrasta wiara we własne możliwości i poczucie pewności siebie. Chwalcie się sobą nawzajem nawet w gronie znajomych. Dowiedziono, że właściwy komplement jeszcze nigdy nie zaszkodził.

 

Spędzajcie czas w gronie przyjaciółmi

Oczywistym jest fakt, że tuż po ślubie macie obsesję na swoim punkcie i najchętniej nie rozstawalibyście się nawet na 5 minut. Mimo wszystko warto pamiętać o przyjaciołach i znajomych, którzy mogą się poczuć lekko osamotnieni. Wyjścia razem na piwo lub imprezę sprawią, że wy tak jak i wasi przyjaciele będziecie się świetnie bawić, a wasza znajomość przetrwa każdy kryzys. Dodatkowo wspólna rozrywka utwierdzi w przekonaniu ciebie i twojego partnera, że tak naprawdę ślub nie zmienił całkowicie waszego dotychczasowego życia, a jedynie umocnił i potwierdził wasze uczucia.

 

Wciąż chodźcie ze sobą na randki

To, że jesteście już małżeństwem nie zwalnia was z obowiązku chodzenia na randki. Jest to najlepsza metoda na podtrzymanie tej ekscytacji, która towarzyszyła wam na początku związku. Wybierzcie się chociaż raz w tygodniu na zaplanowaną randkę. Może to być cokolwiek. Po prostu wyjdźcie z domu i zróbcie coś wspólnie. Pomysłów na randki jest mnóstwo. Zdecydujcie się na kino, romantyczną kolację, albo wypad do muzeum, lub zwykły, długi spacer. Ważne byście ten czas poświęcali wyłącznie sobie. Wyłączcie telefony i cieszcie się wspólnie spędzanymi chwilami.

 

Próbujcie razem nowych rzeczy

Może to być wszystko, od próbowania nowych potraw po eksperymenty związane ze sportami i różnego rodzaju aktywnością fizyczną. Dodatkowo możecie puścić wodze fantazji także w łóżku. Włączcie do seksu jakieś gadżety i zabawki, a na pewno ogień między wami nigdy nie zgaśnie. Jednym słowem zróbcie coś szalonego, czego nigdy w życiu nie próbowaliście. Jeżeli macie wolny weekend wybierzcie się na spływ pontonami, albo lekcje jazdy konnej. Gdy nie macie możliwości opuszczenia miasta zdecydujcie się na indywidualne lekcje jogi, lub tańca. Umocni to nie tylko więź między wami, ale także sprawi, że docenicie własne towarzystwo i nawet przez myśl wam nie przejdzie znudzenie się partnerem.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525