appsodchudz

TOP10: Piosenki do uprawiania sportu

by • 01/07/2016 • Muzyka, Na czasie, Sport / FitnessComments (0)5467

 

Fitness, siłownia, bieganie – z pewnością w przypadku każdej z tych form aktywności nie wyobrażamy sobie naszej pracy i wysiłku bez udziału mp3 czy iPoda z ulubionymi utworami muzycznymi. To właśnie piosenki do napędzają nas do uprawiania sportu i działania podczas ciężkiego treningu. To one motywują do kolejnych 50 powtórzeń. To one są z nami przed, w trakcie i po ćwiczeniach. Dlatego powinny być tak ważne i starannie dobrane, aby umilały nam czas podczas aktywności fizycznej. Jakie piosenki powinny znaleźć się na naszej workout playlist? Oto najlepsze piosenki do uprawiania sportu, dzięki którym nabędziecie jeszcze więcej inspiracji i motywacji do działania i aktywnego trybu życia.

 

Eiffel 65 – Move your body

Sam tytuł jest już zachęcający! To jedna z lepszych piosenek motywujących do działania podczas najróżniejszych treningów. To stary hit, ale przyznajcie, że nadal jest cholernie chwytliwy. Doda Wam potrzebnej energii i siły do kolejnych ćwiczeń!

 

 

The Black Eyed Peas – Pump it

Tej piosenki na pewno nie trzeba Wam bliżej przedstawiać! The Black Eyed Peas w szczytowej formie. Po drodze, w trakcie biegania możecie przypomnieć sobie kultowy film z 1994 r. w reżyserii Quentina Tarantino „Pulp fiction”, ponieważ wiodąca melodia nie jest dziełem zespołu. Mieliśmy okazję ją usłyszeć właśnie podczas najlepszych scen tego filmowego arcydzieła.

 

 

Missy Elliot – Work it

Work it! Work it! Sama Missy Elliot przekonuje Was do ciężkiej pracy na siłowni czy na zajęciach fitness. Piosenka dodaje energetycznego kopa i sprawi, że będzie wam się chciało jeszcze więcej i więcej. Missy Elliot z piosenką „Work it” musi znaleźć się na waszej workoutowej playliście! To jest pewne!

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525