appsodchudz

TOP10: Piosenki do uprawiania sportu

by • 27/07/2018 • Muzyka, Na czasie, Sport / FitnessComments (0)7133

 

Eminem – Lose yourself

Bunt, walka, złość! Myślę, że takie emocje powinny Wami (czasami) szargać w przypadku mocnych ćwiczeń. Eminem pomoże Wam nabrać siły do kolejnej porcji ćwiczeń. Dzięki niemu pojawi się od razu duch walki i chęć do działania. Po wysłuchaniu tej piosenki będziecie tak wkurzone i tak złe, że znajdziecie jeszcze trochę energii na ostatnią partię treningu.

 

 

The Rolling Stones – Paint It Black

Co powiecie na angielski zespół rockowy, który umili Wam 3 minutki treningu? Gitarowe brzmienia nastroją Was pozytywnie i dodadzą dużo energii. Mick Jagger może być więc świetną inspiracją i motywacją w jednym. Jeśli lubicie rockowe brzmienia, „Paint It Black” powinno się koniecznie znaleźć na waszej playliście.

 

 

Korn – Word up

Pozostajemy nadal w rockowych klimatach, tym razem zespół Korn w genialnej piosence „Word up”, która pomoże Wam zarówno wyciskać siódme poty na siłowni, jak i… wstać rano z łóżka. Piosenka to typowy motywator – dodaje niespożytej energii na cały dzień. Wypróbujcie, a zobaczycie!

 

 

Nneka – Heartbeat

Soul, reggae i r&b w jednym – to może być tylko Nneka. Jej największy hit „Heartbeat” doda Wam silnego rytmu serca podczas najdłuższych dystansów w bieganiu. Piosenka Nigeryjki to naprawdę porządna dawka energii i motywacji okraszona świetnym dźwiękiem, znakomitym tekstem i cudowną ekspresją.

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525