appsodchudz

TOP10: Piosenki do uprawiania sportu

by • 27/07/2018 • Muzyka, Na czasie, Sport / FitnessComments (0)7132

 

Basement Jaxx – Good luck (feat. Lisa Kekaula)

Znakomity, czarny głos na świetnych beatach duetu house’owych muzyków, czyli Basement Jaxx I Lisa Kekaula. Muzycy życzą wam serdeczne „Good luck” i trzymają kciuki za Wasze fizyczne i sportowe sukcesy. Chętnie potowarzyszą Wam w bólu, mękach i… gubieniu zbędnych kilogramów. Jest power!

 

 

The Chemical Brothers – Hey boy

Jeżeli lubicie ćwiczyć w klimatach big beatowych i elektronicznych, to piosenka „Hey boy” z pewnością Wam przypasuje. Ten utwór chłopaków z zespołu The Chemical Brothers to energetyczny strzał w dziesiątkę. Ćwiczysz na bieżni? Jeździsz na rowerze? Ta piosenka musi znaleźć się na twoim odtwarzaczu.

 

 

Katarzyna Nosowska & O.S.T.R – Jutro jest dziś

Na koniec musiał pojawić się jakiś polski akcent. Połączenie rapu z alternatywną i genialną wokalistką zespołu HEY. Piosenka promowała poprzednią edycję Męskiego Grania. Świetny tekst, genialna motywacja, fajne brzmienie. Jak najbardziej polecamy i uważamy, że ta piosenka na trening jest jak znalazł!

 

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525