weddingcover2

Piosenki na pierwszy taniec

by • 16/01/2018 • ŚlubComments (0)12151

 

Pierwszy taniec jest nieodłącznym elementem każdego wesela. Według tradycji Para Młoda wykonuje go na oczach wszystkich gości, a następnie zaprasza zgromadzonych do wspólnej zabawy. Przyszli małżonkowie stoją przed trudnym wyborem rodzaju tańca i piosenki, do której go wykonają. Ważne by utwór był rytmiczny i pasował obojgu partnerom. Najłatwiejszym wyborem będzie walc angielski – lekki i zwiewny. Nieco trudniejszy może okazać się walc wiedeński, jednak gdy zaczniecie przygotowania wcześniej, na pewno wykonacie go perfekcyjnie. Oto piosenki na pierwszy taniec, które sprawdzą się najlepiej!

 

ETTA JAMES „AT LAST“

Ten utwór jest bardzo często wybierany na amerykańskich weselach i to nie bez powodu. Piosenka jest niezwykle rytmiczna, przez co nawet osoby, które nie potrafią tańczyć bardzo łatwo mogą wypaść rewelacyjnie. Dodatkowo trwa 3 minuty, co wydaje się być najodpowiedniejszym czasem na pierwszy taniec.

 

 

LOUIS ARMSTRONG „WHAT A WONDERFUL WORLD“

Czy istnieje osoba, która nie lubi tej piosenki? Wątpimy! Słysząc tę melodię i oryginalny głos Armstronga, każdemu od razu pojawia się uśmiech na twarzy. A takiej właśnie reakcji oczekujemy od naszych gości.

 

 

MICHAEL BUBLE „EVERYTHING“

Tym razem coś nowszego i szybszego. Chwytliwy utwór Michaela będzie świetnym wyborem jeśli chcecie wprowadzić odrobinę dynamiki do swojego pierwszego tańca. Sprawia, że biodra same się ruszają, prawda? Po takim pierwszym tańcu goście sami wybiegną na parkiet!

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2