weddingcover2

Piosenki na pierwszy taniec

by • 16/01/2018 • ŚlubComments (0)10797

 

KRZYSZTOF KILIAŃSKI I KAYAH „PRÓCZ CIEBIE NIC“

Romantycznie i po polsku – jeśli tak wyobrażacie sobie wasz pierwszy taniec, ten wybór będzie najlepszy. Sami przyznajcie, że to przepiękna i ponadczasowa piosenka – to jeden z najciekawszych duetów w polskim showbiznesie.

 

 

JOHN LEGEND „ALL OF ME“

Najświeższa z naszych propozycji, ale równie dobrze pasująca do weselnego tańca co pozostałe. Sprawdzi się zwłaszcza jeśli myśleliście o bardzo wolnej piosence, do której nie trzeba przygotowywać skomplikowanego układu. Większość czasu spędzicie wtuleni w swoje ramiona.

 

 

RAY LEMONTAGNE „YOU ARE THE BEST THING“

Tym razem coś dla odważnych – piosenka z szybszym tempem, do której musicie przygotować bardziej dynamiczny układ. Ciężka praca odpłaci się wam, świetnym efektem. Goście na pewno będą zachwyceni – w końcu najczęściej wybierane piosenki na pierwszy taniec to ballady.

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525