weddingcover2

Piosenki na pierwszy taniec

by • 16/01/2018 • ŚlubComments (0)10796

 

FRANK SINATRA „MOON RIVER“

Ten utwór zagwarantuje wam dużo przytulania dlatego jest świetną opcją dla osób, które uciekają daleko na myśl o skomplikowanych układach tanecznych. W dodatku Frank Sinatra na weselu wprowadzi niesamowitą atmosferę, kochają go zarówno starsi jak i młodsi słuchacze.

 

 

NAT KING COLE „FASCTINATION“

Naszą ostatnią propozycją jest klasyk, który sprawi, że będziecie wyglądali przepięknie. Dzięki tej piosence, klimat waszego wesela stanie się niesamowity. Pokażcie swoim gościom, że ogarnia was prawdziwa fascynacja! Przygotujcie odpowiedni układ, a Nat King Cole dopełni całą resztę!

 

 

Jak widzicie piosenki na pierwszy taniec mogą być bardzo zróżnicowane. Teraz już od was zależy czy idziecie na całość i wybieracie szybszą piosenkę czy nie czujecie się na tyle pewnie. Wtedy wolna ballada będzie najodpowiedniejszą opcją.

 

 KK

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525