loveyoucover

Piosenki na Walentynki – playlista idealna!

by • 05/02/2018 • Muzyka, RozrywkaComments (1)4680

 

Celine Dion „My Heart Will Go On“

Kolejny międzynarodowy hit, bez którego nie obędzie się żadne zestawienie romantycznych piosenek. Na walentynkowy wieczór możecie również wybrać „Titanica“ jednak wtedy seans filmowy zajmie bardzo dużo czasu. A nie do końca o to chodzi, prawda?

 

 

Adele „Someone Like You“ 

O tak, jeśli szukacie romantycznych, nastrojowych piosenek możecie po prostu włączyć dwie płyty Adele „19“ i „21“. Co prawda, część liryczna drugiego albumu jest o niespełnionej miłości, jednak mimo wszystko przez piękną muzykę, wpisze się w nasz walentynkowy wieczór.

 

 

Michael Bolton „When a Man Loves Woman“

Ponadczasowy przebój Boltona, to niestety cover. Jednak wybaczamy – i tak go kochamy! W dodatku zdobył mnóstwo nagród, w tym Grammy. To chyba o czymś świadczy?

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Piosenki na Walentynki – playlista idealna!

  1. Elżbieta pisze:

    Mzyczne tło to doskonały relaks i dobre tchnienie na okazję uroczystego dnia Święta Zakochanych.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525