loveyoucover

Piosenki na Walentynki – playlista idealna!

by • 05/02/2018 • Muzyka, RozrywkaComments (1)4690

 

Mariah Carey „I Want To Know What Love Is“

Kolejny cover w naszym zestawieniu, jednak tym razem wybieramy wersję Mariah Carey. Przepiękny wokal i duża dawka emocji. Zdecydowanie chcemy wiedzieć czym jest miłość!

 

 

Bruno Mars „Just The Way You Are“

Też kochacie przystojniaków śpiewających o miłości? W dodatku Bruno śpiewa o swojej idealnej dziewczynie. Która z nas nie chciałaby usłyszeć utworu o sobie?

 

 

Macklemore & Ryan Lewis „Same Love“

Przepiękna piosenka mówiąca o tolerancji i otwartości. Pamiętajmy, że miłość ma mnóstwo oblicz. Dzięki tej piosence i pięknemu teledyskowi możemy poznać jedno z nich.

 

 

Edyta Bartosiewicz „Ostatni“

Na sam koniec zostawiamy Was z jedną z piękniejszych polskich ballad. Edyta Bartosiewicz w tym temacie pozostaje niezastąpioną Królową. „Ostatni” to prawdziwy utwór z duszą, idealny na wieczór Zakochanych.

 

 

Pin It

Related Posts

One Response to Piosenki na Walentynki – playlista idealna!

  1. Elżbieta pisze:

    Mzyczne tło to doskonały relaks i dobre tchnienie na okazję uroczystego dnia Święta Zakochanych.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525